Vido Bareikio „Pusvalanduko dance“ hitas tampa užkrečiančiu internetiniu iššūkiu - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-05 10:12 Ryčio Šeškaičio nuotr.

Vido Bareikio „Pusvalanduko dance“ hitas tampa užkrečiančiu internetiniu iššūkiu

Šiais metais Lietuvos nacionalinėje Eurovizijos atrankoje savo laimę bandantis atlikėjas Vidas Bareikis socialiniame tinkle „facebook“ gerbėjams pasiūlė sušokti jo dainos „Pusvalanduko“ šokį. Charizmatiškasis atlikėjas šį pasiūlymą paskelbė nuotaikingu video filmuku, kuriuo ragino nepatingėti ir nufilmuoti kuo originalesnę savo šokio versiją. Netrukus atlikėją įvairiais kanalais pasiekė net kelios dešimtys video filmukų, kuriuose žmonės nuotaikingąjį „Pusvalanduko Dance“ šoko įvairiausiose vietose, pačiomis netikėčiausiomis aplinkybėmis. 

Ievos Jūraitės nuotr.

Vieni savo sugebėjimus demonstravo namuose, kiti darbo vietose, kai kas net įsigudrino šį šokį sušokti ant snieguotų kalnų viršūnės ar miesto mero kabinete. Galiausiai, visai netikėtai, šis šokis virto visus užkrėtusiu internetiniu iššūkiu. Kaip teigia iššūkio dalyviai, jį paprasta atlikti kiekvienam. Tereikia nukreipti savo telefono kamerą į šalia esantį žmogų, jį pakviesti vardu ir ištarti frazę: „Pusvalanduko dance?“ Po šio kreipimosi atsisakyti sušokti šokį – nevalia. Šį iššūkį pasiūlę Molėtų abiturientai pasakojo, kad „Pusvalanduko dance“ iššūkis jiems padeda praskaidrinti sunkias abitūros dienas. Jie teigė tikintys, jog šis nuotaikingas šokis gali pakelti ūpą kiekvienam, kuriam nuotaiką gadina oras, slegia rūpesčiai ar neatlikti darbai. 

„Labai tikiu šia daina ir džiaugiuosi, kad Lietuva taip pat jau atrado ryšį tiek su daina, tiek su nuotaikinguoju „Pusvalanduko dance“. Smagu, kad netikėtai gimęs, paprastas iššūkis apjungia tiek daug skirtingų žmonių ir tarsi padeda bendrauti viena kalba. Kai gavę užduotį „Gal pusvalanduko dance?“ jie tiesiog žino ką daryti, belieka nusišypsoti ir stebėti... Labai laukiu dar daugiau video iš visų entuziastingų ir nuotaikingų žmonių. Visai nesvarbu, ar video gaunu pats asmeniškai į savo el. pašto dėžutę, facebook žinute, ar tiesiog pamatau juos patalpintus internete – tai labai džiugina. Manau, tai puikus virusas praskaidrinantis nuotaiką bei primenantis, kad kartais taip reikia to pusvalanduko mus supantiems žmonėms. – Džiaugėsi „Pusvalanduko dance“ autorius V. Bareikis.

Visi norintys video filmukus su savo šokio versija ar sėkmingai įgyvendintu ir įamžintu iššūkiu gali atsiųsti pačiam V. Bareikiui adresu pusvalanduko@gmail.com arba tiesiog patalpinti jį internete su grotažyme #pusvalandukodance.

Jau šį šeštadienį visi kviečiami palaikyti Vidą Bareikį su daina „Pusvalanduko“ antrajame „Eurovizijos“ atrankos ture per LRT televiziją. O tuos, kas norėtų išgirsti naująją Vido Bareikio programą gyvai, raginame sekti rekordinio dydžio turo per Lietuvą #VB100 naujienas. Ypač pasisekė Panevėžio gyventojams ir svečiams – vasario 10 d. Vidas Bareikis pradės savo šimto koncertų turą būtent Panevėžyje. Panevėžiečiai ir atvykusieji į miestą pirmieji iš visų turo žiūrovų turės galimybę gyvai išgirsti ne tik eurovizinį „Pusvalanduko“, bet ir pristatomą naujausiąjį albumą „KATUKAVAKARE?“

Pusvalanduko dance vaizdai iš Molėtų, Palangos ir Austrijos: