Nicholas Kin daro neribotą pertrauką ir išvyksta iš Lietuvos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-26 11:00 Asmeninio archyvo nuotr.

Nicholas Kin daro neribotą pertrauką ir išvyksta iš Lietuvos

Spalio 11 d. Kaune, „Teatro klube“ mentalisto Nicholo Kin ir proto iliuzijų meno gerbėjai galės išvysti paskutinį viešą ryškiausio bei vieno žinomiausių Lietuvos profesionalų pasirodymą. 

15 metų darbo scenoje sukaktį minintis Nicholas Kin daro neribotą pertrauką ir jo sugebėjimais nuo šiol galės žavėtis tik privačių renginių svečiai. 

„Surengsiu kelis įsimintinus vakarus skirtinguose Lietuvos miestuose, o tuomet kuriam laikui išvyksiu į JAV, kur manęs laukia keli įdomūs projektai“, - sakė Nicholas Kin. 

Nuolat savo pasirodymą tobulinantis mentalistas patikino, jog spalio viduryje vyksiančiame renginyje, į kurį gali patekti kiekvienas norintis, bus galima išvysti dar neregėtų šou elementų, atsiradusių bei ištobulintų 16 amžiuje.

„Kaip mokausi naujų numerių? Atidžiai. Mintyse apgalvodamas kiekvieną elementą. O treniruojuosi renginyje – realioje situacijoje. Nebijau, jog pasirodymas nepavyks? Aišku bijau, bet kito būdo nėra!“, - pasakojo Nicholas Kin. 

Jis sakė kelis kartus susidūręs su nesėkmėmis, tačiau išmokęs to nebesureikšminti – reikia mokytis ir treniruotės duos teigiamų vaisių, o galvoti apie praeitį nebeverta, nes tai jau įvyko ir nieko pakeisti nebegalima. 

„Visų, kurie nori nustebti ir patirti kažką nepaprasto, lauksiu savo pasirodyme. Naujų numerių bus, tad, išmėginsime juos kartu!“, - su šypsena kalbėjo mentalistas. 

 

Karšti pasiūlymai