Muzikos bendruomenė atsisveikino su Anapilin išėjusia hitų autore - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-08 16:51 Asmeninio archyvo nuotr.

Muzikos bendruomenė atsisveikino su Anapilin išėjusia hitų autore

Prieš savaitę Lietuvos pramogų pasaulis neteko poetės, daugelio hitinių dainų tekstų autorės Nejolės Laukavičienės. MIESTE.lt žiniomis, moteris kovojo su sunkia liga. Muzikos bendruomenė vakar atsisveikino su Kauno garsenybe.

MIESTE.lt apie atsisveikinimą papasakojo šiuo metu Anglijoje gyvenantis dainininkas Tomas Bagdonavičius. Jis į laidotuves atvyko su savo žmona.

"Vakar buvo atsisveikinta su Gerbiama poete, rašytoja, daugelio dainų žodžių autore Nejole Laukavičiene.  N.
Laukavičienė parašiusi daugybę šlagerių, tokių kaip "Meilės laivas", "Žalių bangų vynas"  ir. t.t. Ji rašė dainų žodžius tokiems atlikėjams kaip Rytis Cicinas, "16Hz" , Stasys Povilaitis, Giulija ir kitiems scenos grandams. Kaip ji man pati yra sakiusi, žodžius rašė 87 daininkams per savo gražų karjeros kelią. Aš galiu pasididžiuoti, kad buvau paskutinis
dainininkas, kuriam Nejolė rašė žodžius. Dėl to aš esu pagerbtas. Džiaugiuosi, kad toks nuostabus žmogus kaip Nejolė dalyvavo mano kūrybiniame kelyje", - atsiminimais dalijosi T.Bagdanavičius.

Kaip aš susipažinau su Gerbiama poete? Kai sugalvojau pradėti savo, kaip solisto, karjerą, reikėjo rašyti dainų tekstus. Tai atsakingas darbas, todėl kreipiausi į gerbiamą Nejolę Laukavičienę. Nusiuntęs muzikinę dalį, sulaukiau nuostabių tekstų. Ji paminėjo besidžiaugianti, jog mane sutiko ir žadėjo stulbinamą solisto karjerą. 

Nejolė buvo ne tik mano dainų tekstų autorė, ji tapo nuostabia drauge, su kuria buvo galima kalbėtis apie viską. Ji dalindavosi milžiniška savo patirtimi, kuri man visada pravers pramogų pasaulyje. Nejolė kas kartą, kai kas nors nesigaudavo, rasdavo būdą įkvėpti, pastumti į priekį. To aš niekada nepamiršiu", - jausmingai kalbėjo Tomas.

Vyras pageidavo išreikšti užuojautą Nejolės dukrai Elizai, vyrui Mariui ir visiems, kas poetę pažinojo. "Kaip sakoma, menininkai miršta paskutiniai. Kol Nejolės kūrybą skaitys ir dainuos dainose, tol ji bus mūsų širdyse", - sakė T.Bagdonavičius.

Pridedame kelias dainas, kurioms tekstus rašė Anapilin išėjusi N.Laukavičienė. Atlikėjas - Tomas Bagdonavičius.