Simpatiškuosius Ievą ir Justiną įkvėpė Monikos Marijos daina: pristato reto grožio šokį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-04-03 18:06

Simpatiškuosius Ievą ir Justiną įkvėpė Monikos Marijos daina: pristato reto grožio šokį

Ieva Riepšaitė ir Justinas Mejeris yra profesionalūs sportinių šokių šokėjai. Jie net negalėtų suskaičiuoti, kiek konkursų sušoko įvairiuose pasaulio šalyse ir kiek prizų iškovojo. Tačiau nustojus šokti profesionaliai, meilė šokiams niekur nedingo. Todėl šokėjai nusprendė imtis naujovių ir išbandyti save. 

Pirmiausia, šokėjai nusifilmavo šou pasirodymą pagal Sam Smith dainą ,,Dancing with a stranger“. Tai padarė tiesiog telefonu, salėje, be jokių didžiulių efektų. "Youtube" paskyroje šis video jau susilaukė beveik 25 tūkst. peržiūrų, skaičius kiekvieną dieną vis auga. Taip Justinui ir Ievai kilo idėja sukurti dar vieną šou ir jį nufilmuoti profesionaliai. 

Ilgų svarstymų, kokią dainą pasirinkti, nereikėjo. Monikos Marijos daina "Light on", su kuria ji varžėsi "Eurovizijos" nacionalinėje atrankoje, šokėjus tiesiog įkvėpė sukurti kažką gražaus.

"Monikos daina labai jausminga, ritminga, o kūrinio žodžiai turi prasmę. Šokyje tai rumbos, pasodoblio, sambos bei kitų šokių mišinys, kuriame perteikiami išgyvenimai ir dainos emocija", - sako Ieva ir Justinas.

Ateityje šokėjai planuoja kurti ir daugiau pasirodymų, kurie atskleistų šokio grožį – plastiką, judesius, emocijas. 

 

Klipą sukūrė Arnas Ignas Strumila/StrumiloFoto

Apklausa: Įvertinkite Ievos ir Justino šokį balais nuo 1 iki 10

 

Karšti pasiūlymai