Naujoje Mariaus Valonio dainoje: žinutė skubantiems gyventi - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-07 16:44 Asmeninio archyvo nuotr.

Naujoje Mariaus Valonio dainoje: žinutė skubantiems gyventi

Atlikėją Marių Valonį jau daugelis pažįsta ne tik kaip charizmatiškojo Kąstyčio Kerbedžio pritariantįjį vokalistą ar populiaraus TV3 projekto „Chorų karai” Panevėžio „Vanilinio choro” dalyvį, bet ir kaip solo atlikėją. Ilgą laiką kaupęs patirtį didžiosiose Lietuvos ir užsienio scenose, Marius pristato jau trečiąjį solinį kūrinį „Mes per greiti”. Jas, kaip ir kitas dvi dainas, Mariui padėjo sukurti grupės „Pikaso” narys bei muzikos prodiuseris Valdas Kabutavičius. Vaikinai neslepia, kad šia daina bendradarbiavimas kartu nesibaigia ir jau ruošia muzikinių naujienų vasarai. Tik išduoda, kad ketvirtasis kūrinys bus visiškai kitoks nei prieš tai buvusios dainos, tad klausytojai tikrai liks nustebę. Bet čia dar reikės palaukti vasaros”, – intriguoja Marius Valonis.

Kokią žinią klausytojams ir jo talento gerbėjams nori perduoti atlikėjas?

„Dainoje išgyvenami prieštaringi jausmai. Žmonės, kurie skuba, ne visada džiaugiasi tuo, ką turi ir dažnai su nerimu atsigręžia atgal. Neradę gyvenimo džiaugsmo, dažniausiai liekame įskaudinti ir klausiame savęs, ar tikrai verta bandyti dar kartą? Nepaisant to, judame pirmyn, nors ir liekame vieni”, - filosofuoja atlikėjas.

Bet ar išties daina tokia liūdna? „Visada yra viltis susigrąžinti laimę, nors ir atrodo, kad ji labai toli”, - šypsosi Marius.

Dainą „Mes per greiti” galite pasiklausyti ir įvertinti čia: