Naujoji „Pinup girls“ fotosesija: dabar mums nieko vaidinti nereikia - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-31 10:49 D.Ščiukos nuotr.

Naujoji „Pinup girls“ fotosesija: dabar mums nieko vaidinti nereikia

Viena ilgiausiai gyvuojančių merginų grupių „Pinup girls“ originaliomis fotosesijomis savo gerbėjus džiugina gana dažnai, tačiau kiekvieną kartą sugeba nustebinti ne tik savo originalumu, bet ir vis ryškiau spinduliuojamu moteriškumu. Prie naujosios merginų fotosesijos prisidėjo vieni geriausių jaunosios kartos savo sričių profesionalai, kurie grupę įamžino dar nematytomis spalvomis.

Ne paslaptis, kad merginų grupė „Pinup girls“ per savo gyvavimo metus ne tik subrendo, bet ir tapo itin mylima Lietuvos publikos. Tai įrodė ne vienas hitu tapęs kūrinys bei gausybė grupės koncertų įvairiose šalies vietovėse.

Daininkės Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė daug kartų yra sužavėjusios savo sceniniais įvaizdžiais ir tobulomis kūno linijomis, kurios laikui bėgant, atrodo, tampa vis labiau gundančios.

Naujoje fotosesijoje merginos atskleidė savo kerintį moteriškumą bei subtilią naktinių šėlionių pusę, kurią užfiksavo viename prabangiausių Vilniaus restoranų „Bizarre“.

„Per 6 grupės veiklos metus esame padariusios gausybę fotosesijų ir kas kartą stengiamės būti originalios ir parodyti vis kitą Pinup’ių pusę bei fotosesiją priderinti prie būsimos dainos. Šis kartas nėra išimtis – ji puikiai iliustruoja būsimą dainą bei jos nuotaiką. Šiek tiek paslapties, naktinio gyvenimo, subtilių linksmybių“, - teigia grupės narė V. Sutkutė

Grupės narės Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė fotosesiją įamžinti pasikvietė vienu geriausių laikomą jaunosios kartos fotografą Dainių Ščiuką, kuris savo originaliais darbais jau papuošė daugybę žurnalų puslapių. Naujosios fotosesijos įvaizdį grupė patikėjo skandalingojo stilistų dueto ŠaŠa“ stilistui Joringiui Šatui.

„Iš pradžių juokėmės, kad fotosesijoje užtruksime 6 valandas, tačiau užtrukome šiek tiek daugiau nei vieną valandą. Tai parodo, kad dirbome su tikrais profesionalais, tiek fotografas ir jo asistentas, tiek stilistas. Prie to greitumo ir profesionalumo prisidėjo ir tai, kad šį kartą mes nieko neįkūnijome, buvome tiesiog savimi. Per tiek metų buvome ir mielos mergytės, ir porcelianinės lėlytės. Esame įkūniję daug personažų, tačiau dabar jau visiškai save atradome ir įkūnyti mums nieko nereikia“, - atvirauja S. Nainė.

Jau šį penktadienį merginų grupė pristatys ir naująjį savo kūrinį „Ar tu girdi“, kurio vizualinį apipavidalinimą sukūrė talentingas kinematografas Petras Skukauskas.