Virgilijus Valuntonis ir „Vanilinis dangus“: atsibodo dainuoti koverius! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-06-11 11:11 Asmeninio archyvo nuotr.

Virgilijus Valuntonis ir „Vanilinis dangus“: atsibodo dainuoti koverius!

Panevėžiečiui dainininkui Virgilijui Valuntoniui užsispyrimo gali pavydėti net užsispyrusiais vadinami žemaičiai: jei jau ką sugalvojo – anksčiau ar vėliau vis tiek įgyvendins! Ir nors nuo populiaraus TV3 projekto „Chorų karai“, kuriame jis gynė Aukštaitijos sostinės garbę praėjo trys metai, tačiau, skirtingai nei kiti chorai, apie kuriuos jau nedaugelis pamena, iki šiol aktyviai koncertuoja ir rengia naują, autorinę programą.

„Esam kūrybingi, kupini entuziazmo ir idėjų, kurias tiesiog reikia įgyvendinti, nes atsibodo dainuoti vien tik koverius. Mes galime nuveikti žymiai daugiau!“, - įsitikinęs panevėžietis. 

Dabar atlikėją ir jo bičiulius tiesiog vadinkite grupe „Vanilinis dangus“. O grupės startas: nauja, autorinė daina, kuriai muziką ir žodžius sukūrė Virgilijaus mokinė Laura Dubinskaitė, o prodiusavo populiarios grupės „Pikaso“ narys, muzikos prodiuseris Valdas Kabutavičius. 

„Daina „Laivai“: apie jausmą, kurį esame kone kiekvienas patyręs. Taip, išsiskyrimas sunkus, tačiau visuomet gali pasirinkti: ar būti kartu ir nebūti laimingu, ar vis tik išdrįsti pasakyt „sudie“ ir tęsti gyvenimą, kuris turi begalę spalvų. Reikia džiaugtis kiekviena duota akimirka, dalintis tuo džiaugsmu su kitais ir taip keliauti gyvenimo taku, lydint muzikai“,  - šypsosi Virgilijus ir kviečia įvertinti dainą.