Po motinystės atostogų dainą pristato gražuolė dainininkė Baiba - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-30 14:58 Simonos Bekupės nuotr.

Po motinystės atostogų dainą pristato gražuolė dainininkė Baiba

Įkvėpta ankstyvos ir karštos vasaros, šiais metais prasidėjusios su gegužės pirmomis dienomis, daininkė Baiba pristato naują kūrinį pavadinimu “Kartu”. Dainos muzikos autoriai Kasparas Mėginis ir Edgaras Žaltauskas, žodžius sukūrė Vilius Popendikis. Atlikėja yra įsitikusi, kad daina tikrai gali tapti vasaros pophitu ne tik dėl įsimenamos melodijos, bet ir žodžių.

“Kiekvieną kartą dainuodama šią dainą aš išgyvenu pakilią emociją, tarsi užauga sparnai. Tai nėra daina tik apie meilę, tai yra daina apie buvimo kartu reikšmę. Ne tik buvimo kartu su mylimuoju, bet ir draugais, artimaisiais. Visi kartu mes galim nuveikti daug stebuklingų dalykų. Tai yra laimė”, - pasakoja Baiba.


Simonos Bekupės nuotr.

Prieš 13 metų į Lietuvą džiazo atlikėjos specialybės studijuoti atvykusi Baiba šiuo metu daug koncertuoja privačiuose vakarėliuose, tačiau vis dažniau pagalvoja apie autorinį albumą. Ne kartą kaip džiazo atlikėja Lietuvos vardą užsienyje garsinusi dainininkė pastruoju metu atlieka daugiau populiariosios muzikos kūrinius.