Po išskirtinės fiestos Vokietijoje - į vestuves Ispanijoje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-01 18:00 Asmeninio archyvo nuotr.

Po išskirtinės fiestos Vokietijoje - į vestuves Ispanijoje

Radžis Aleksandrovičius (30) neseniai dalyvavo dėmesį prikaustančioje alaus šventėje Vokietijoje, Miunchene. Nors „Oktoberfest“ festivalyje viešėjo pirmą kartą, po renginio garsus dainininkas pasidalijo pačiais geriausiais atsiliepimais ir prasitarė dar aplankęs saulėtąją Ispaniją. 

Neseniai buvote nuvykęs į Vokietijos tradicija tapusią šventę – alaus festivalį. Kaip nusprendėte ten keliauti ir kokie įspūdžiai?

Buvau suplanavęs kelionę pas krikšto motinėlę ir norėjau pasinaudodamas proga apsilankyti festivalyje. Įdomu pamatyti, kaip vyksta ši šventė, nes apie ją buvau daug girdėjau. Įspūdžiai – patys geriausi, labai patiko! Ragavau alaus, nes, kaip žinoma, tai šventės tradicija.

Ar grįžtumėte į šį festivalį?

Manau, taip. Buvo labai daug žmonių, atvykusių iš skirtingų pasaulio vietų. Įdomu pasižiūrėti.

Kas padarė didžiausią įspūdį?

Tai, kad išgeriama toks didelis kiekis alaus. Nustebino ir tai, kad moterys vienu kartu išgeria 12 bokalų. Tokios atrakcijos nepamatysi niekur kitur (juokiasi).

Ar Vokietijoje dar kur nors lankėtės?

Vokietijoje buvau nebe pirmą kartą, tad jau šiek tiek pažįstu šią šalį. Atmintyje tikrai likusi Marijos aikštė Miunchene. Ypač graži bažnytinė architektūra. Vokietija – labai tvarkinga, laisva šalis.

O kokį įspūdį esate susidaręs apie vokiečius?

Vokiečiai gana konservatyvūs, teisingi, labai švari tauta – iš esmės tikrai neblogi žmonės.

Dar buvote nuvykęs į Ispaniją. Kodėl nutarėte keliauti būtent ten?

Ispanijoje buvau darbo reikalais – koncertavau. Tuokėsi lietuvių pora, tad dalyvavau didelėse privačiose vestuvėse. Po jų liko laiko paatostogauti.

Ar keliavote vienas?

Ne, drauge važiavo dar du žmonės, atsakingi už mano koncertinę veiklą.

Kurioje konkrečiai vietoje buvote?

Alikantėje, lietuvių jau pamėgtoje vietoje.

Kas ten padarė didžiausią įspūdį?

Labai patiko namukai prie jūros ir, žinoma, karštis. Esu daug kur buvęs, bet Ispanijoje viešėjau pirmą kartą. Labai graži gamta – gali pamatyti daug įvairovės. Mačiau flamingų, spalio mėnesį dar ir jūra šilta, todėl, aišku, maudžiausi. Grįžęs, kaip tyčia, iškart susirgau. Matyt, per didelis kontrastas, kai ten +30, o Lietuvoje +9… (juokiasi). Tikrai gerai ir turiningai leidau laiką. Gyvenau viešbutyje prie pat jūros. Galiu pasakyti, kad gana daug žmonių. Pakalbėjęs su vietos gyventojais supratau, kad dabar ten pats tinkamiausias metas ilsėtis, juk vasarą – sunkiai pakeliami karščiai. Pataikiau pačiu laiku.

Galiu apibendrinti, kad visa kelionė pasisekė ypač gerai. Esu patenkintas ir aš, ir žmonės, kuriems koncertavau. 

Gal turite patarimų keliaujantiems?

Kiek žinau, dabar visoje Ispanijoje neramu. Todėl, jei važiuojate, reikėtų tai žinoti. Labai džiaugiuosi, kad tai nepalietė manęs (šypsosi).