Susižadėjo buvęs Marinos Bui mylimasis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-19 10:43 Asmeninio archyvo nuotr.

Susižadėjo buvęs Marinos Bui mylimasis

Gyvenimas keičiasi ir nuolat pateikia staigmenų. Atrodo, buvusi dainininkė Marina Bui-Velečkienė dar visai neseniai su verslininku Jaroslavu Avgustu buvo be proto įsimylėję. Pora turėjo grandiozinių planų: įspūdingos vestuvės, apie kurias žmonės kalbėtų ir po 10 metų, penki vaikai ir dvaras. Dabar 29-erių Marina Bui-Velečkienė yra ištekėjusi ir laukiasi vaikelio, o jos buvęs mylimasis Jaroslavas  irgi nesėdi rankų sudėjęs. Neseniai vyras paskelbė apie sužadėtuves.

Tuo metu, kai Marina ir Jaroslavas svajojo apie šviesią savo ateitį, visi tikėjo, jog taip ir bus. Deja, iš tikrųjų viskas nebuvo taip gražu. Po išsiskyrimo, kurį iniciavo Jaroslavas, Marina atskleidė visą tiesą - gyvenimas nebuvo toks nuostabus. Moteris labai išgyveno dėl judviejų išsiskyrimo, jautėsi kaip į gatvę išmestas šuniukas ir svėrė tik 44 kilogramus.


Archyvinė Marinos ir Jaroslavo nuotrauka (FOTODIENA)

Dabar Marina Bui-Velečkienė ištekėjusi už kalėjime bausmės paskyrimo laukiančio „Agurkinių“ susivienijimo lyderio Sauliaus Velečkos. Sutuoktiniai laukia jų pirmojo vaikelio ir neslepia noro turėti daugiau vaikų. Anksčiau mūsų portalui moteris teigė: „Norėčiau dar daug vaikų. Norėčiau, kad antrasis būtų berniukas, o paskui – kaip Dievas duos. Turiu mylimą vyrą, todėl, aišku, noriu nuo jo vaiko.“

Pats Jaroslavas irgi nusprendė sukurti šeimą. Neseniai vaikinas savo draugams paskelbė, kad yra susižadėjęs su savo dabartine mylimąja.

Nuotraukų galerijoje - dabartinės Marinos nuotraukos, kurioje nėštukė spinduliuoja grožiu.