Žinomi kauniečiai grožio fiestoje pagerbė blakstienų priauginimo meistrę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-11-20 10:58 SUMANI FOTOGRAFIJA nuotr.

Žinomi kauniečiai grožio fiestoje pagerbė blakstienų priauginimo meistrę

Trys dienos veiksmo – realių darbų, konkursų, seminarų, konsultacijų, kurias vainikavo geriausios šalyje blakstienų priauginimo meistrės rinkimai. Susipažinti su ja bei kitomis savo srities žinovėmis į specialiai tam surengtą trečiojo „CELTIC - BALTIC“ čempionato šventinį vakarą atėjo ir grožiui neabejingi žinomi žmonės – Neringa Šiaudikytė, Inga Budrienė, Irina My My, Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Mindaugas Mickevičius-Mino, Sandra Kniazevičiūtė, Elvyra Monginienė, Neringa Mažeikienė, grupė „16 Hz”, Aurelija Jurkšaitytė-Žebuolienė bei kiti. 

„Kauno doke“ vykusiame blakstienų priauginimo konkurse trijose kategorijose savo meistriškumą pademonstravo 25 dalyvės. Jų darbus įvertinus tarptautinei komisijai nuspręsta, kad pagrindinis „CELTIC – BALTIC“ prizas atitenka Elenai Volodko (40 m.). 

„Viskas prasidėjo tuomet, kai susirgo dukra. Medikai jai patarė ne tik prisiauginti nagus, bet ir blakstienas“, - prieš aštuonerius metus įvykusią istoriją prisiminė pašnekovė. 

 Diagnozė nebuvo sunki, bet turėjo didelės įtakos jaunos merginos išvaizdai. E. Volodko neslėpė – lėšų grožio procedūroms skirti reikėdavo nemažai, o jos veikla prekyboje tapo nebe tokia pelninga, kokia buvo kurį laiką. 

„Tuomet ir nusprendžiau keisti savo darbą. Išmokau daryti ilgalaikius manikiūrus, priauginti blakstienas. Pastarasis užsiėmimas man patiko labiau“, - pasakojo E. Volodko. 

Moteris naujo amato mokėsi iš kelių meistrių, lankė kursus, domėjosi informacija internete. Pirmuosius metus procedūras atlikdavo tik dukrai, vėliau – ir draugėms. 

„Mokiausi iš klaidų, asmeninės patirties, bet tik nuėjusi į aukščiausio lygio kursus supratau, jog juose gali gauti itin vertingų bei saviugdos kelią gerokai sutrumpinančių žinių“, - dalinosi pašnekovė. 

Ji sakė ilgą laiką nedrįsusi dalyvauti jokiuose konkursuose, nes ne itin pasitikėjusi savo jėgomis. 

„Šįkart ryžausi ir rezultatas abstulbino“, - santūriai pergale džiaugėsi E. Volodko. 

„CELTIC – BALTIC“ čempionatą – konferenciją organizuoja „MB Beauty School“ nariai. Pirmasis renginys prieš trejus metus buvo surengtas Airijoje, o pastarieji du – Lietuvoje. Savo meistriškumą blakstienų priauginimo srityje kasmet, pasak „MB Beauty School“ įkūrėjos Lauros Kaminskienės, pasitikrinti ryžtąsi vis daugiau meistrių. 

„Šįmet čempionate rungėsi trečdalis seminaruose besitobulinusių dalyvių. Tai – nemažas skaičius, nors noras tiesiog išgirsti tarptautines naujienas bei užsienio lektorių skaitomus pranešimus kol kas didesnis“, - sakė pašnekovė. 

Būtent jos iniciatyva renginio dalyviams ir kviestiniams svečiams surengtas iškilmingas apdovanojimų vakaras, kurio metu didžioji dalis atėjusiųjų vilkėjo baltai. Juos pasitiko mimai, mentalizmo triukais stebino Nicholas Kin, šmaikštumu – renginio vedėjas Dainius Martinaitis, o šokiu žavėjo baleto primarijus Nerijus Juška. 

„O!Apie priaugintas blakstienas žinau daug!, - su šypsena kalbėjo prizu už žinias šioje grožio srityje apdovanota dainininkė N. Šiaudikytė, - Svarbu nesavivaliauti, o klausyti meistro patarimų. Ir jokiu būdu blakstienų nemėginti nusiimti pačiam!“. 

 

Karšti pasiūlymai