Pokyčiai R.Lukoševičiūtės-Daudienės gyvenime: nauja daina ir netikėtas pseudonimas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-09 08:49 Asmeninio archyvo nuotr.

Pokyčiai R.Lukoševičiūtės-Daudienės gyvenime: nauja daina ir netikėtas pseudonimas

„Graži daina, o kas ją atliks?“, - taip pasiklausęs Rūtos Lukoševičiūtės – Daudienės atliekamos dainos „Noriu sustot“, pasiteiravo jos tėtis. „Aš“, - atsakė žinoma moteris, tuo, ko gero, nustebinsianti ne vieną: juk ją pastaruoju metu visi daugiau pažįsta ir vertina kaip dainų tekstų autorę, o ne atlikėją. 

„Vis dažniau sulaukdavau klausimų, kodėl nebedainuoju. Ir, tiesą sakant, į juos buvo sunku rasti atsakymą. Juk iš tiesų, niekas dainuoti netrukdo: turiu nuostabią šeimą, mylimą veiklą, daugybę minčių, kurias tik reikia laiku užsirašyti“, - šypsosi žinoma moteris.

Rūta neslepia: dainos mintis šiais laikais aktuali kiekvienam. Ji būtent apie tai, kaip mes visi skubam: „Tas nuolatinis bėgimas, stengimasis viską suspėt ir graužatis, kai ko nors nespėji, tiesiog užspiečia į kampą. Taip skriedami per gyvenimą nebepamatome nuostabių dalykų, kurie vyksta čia pat, šalia mūsų: tyrų saulėtekių, paukščių, grįžtančių namo, neturime laiko artimiems bičiuliams, nuoširdiems pašnekesiams su artimaisiais ir taip sukdamiesi kaip voverės rate, prarandam daugybę džiaugsmingų akimirkų. Ši daina būtent apie tai“, - pasakoja atlikėja.

Muziką dainai sukūrė populiarus dainų autorius Paulius Jasiūnas. „Džiaugiuosi, turėdama galimybę dirbti su tokiu profesionalu:  tai buvo puikus bendras kūrybinis darbas, kurio rezultatą pateikiame visiems skubantiems klausytojams“, - pasakoja Rūta. 

Kartu su nauja daina, moteris pristato ir naują pseudonimą: „Mane daug žmonių atpažįsta kaip Lukoševičiūtę: ilgoka pavardė, o dabar, ištekėjus, ji tapo kone dvigubai ilgesnė. Tad likau prie varianto, kuris pats trumpiausias: RutaLu“, - pasakoja atlikėja.

RutaLu artimiausiuose planuose – ir vaizdo klipo kūrimas. O kol kas – pažvelkite į dainos „Noriu sustot“ foto sesijos užkulisius.