R. Ščiogolevaitė: apie savo auką ir pašėlusį tempą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-09 15:50

R. Ščiogolevaitė: apie savo auką ir pašėlusį tempą

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė neslepia – išgyveno dar vienus pašėlusio tempo metus. Juk namuose laksto metų ir trijų mėnesių mažylis, vos metais vyresnė dukrelė, ir dar aštuonerių vyriausiasis sūnus. Nors Rūta nedingo iš televizijos eterio, prisipažįsta atidėjusi didžiąją dalį koncertų bei projektų ir atsidavusi motinystei.

Rūta sako dabar retai kur išeinanti iš namų, o apie laiką sau net nepagalvojanti. „Dabar labiausiai norėčiau gerai išsimiegoti”, - šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK gyvenimo būdo laidoje prisipažins dainininkė.

Rūta nori nuvilti manančius, kad tai jos septyneriais metais jaunesnis vyras Rolandas laiko visus namų kampus ir leidžia žmonai koncertuoti. Buitis – Rūtos atsakomybėje. Dainininkė įsitikinusi, jog svarbiausia, kad šeimoje būtų susitarta dėl taisyklių, tačiau dar svarbiau – kad sutuoktiniai turėtų apie ką kalbėtis, kai lieka dviese, be vaikų.

„Manau labai retai taip būna, kad totaliai sutaptų viskas. Mes su vyru labai nepanašūs pomėgiais. Pavyzdžiui, mano vyras labai mėgsta automobilius ir greitį, o aš labai bijau greičio, aš mėgstu ekstremalumus, bet kitur, pavyzdžiui, iššūkius darbe. Fizinis greitis ir ekstremalūs fiziniai dalykai man visiškai nepriimtini, aš jų klaikiai bijau, ir tie kompromisai, kai man reikia sėdėti įsikibus automobilyje, kai jis nori išpiešt keletą „saulių” prisnigtoje aikštelėje, kelia man daug streso”, - prisipažįsta Rūta.

Rūta neneigia – pagausėjusi šeima gerokai pristabdė jos karjerą. Tačiau ji patikina pernelyg neišgyvenanti, kad taps niekam nebeįdomi. „Kadaise viską pasidariau savom rankom. Ateis laikas, ir vėl viską pasidarysiu”, - sako Rūta.