Garsenybės plūdo į SEL muzikos, šviesų ir pirotechnikos šou: šėlo su daugiatūkstantine minia (milžiniška fotogalerija) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-01 04:15 Irmanto Gelūno/Fotobankas.lt nuotr.

Garsenybės plūdo į SEL muzikos, šviesų ir pirotechnikos šou: šėlo su daugiatūkstantine minia (milžiniška fotogalerija)

Paskutinę vasaros dieną Vilniuje įvyko tai, kam Egidijus Dragūnas su savo milžiniška komanda ruošėsi visus metus. 14 tūkstančių gerbėjų, tarp kurių buvo ir gausybė žinomų šalies žmonių, linksminosi grandioziniame SEL šou.

Didžiausia kada nors grupės koncertuose stovėjusi scena, unikalios vaizdo projekcijos, puikus garsas ir E.Dragūno charizma – tai sudėtinės dalys, kurios kaskart garantuoja geriausią šou SEL koncertuose.

„Esu laimingas. Tą sakau labai aiškiai, garsiai ir nuoširdžiai“, - po kelias valandas trukusio pasirodymo, vos nulipęs nuo scenos sakė Egidijus.

Beje, gerbėjus savo netikėtu vizitu pradžiugino ir Donatas Montvydas-Donny Montell, kartu su E.Dragūnu atlikęs hitą „Nieko verta“.

Koncerto Vilniuje susirinko pamatyti ne tik 14 tūkstančių gerbėjų, bet ir gausybė Lietuvos pramogų, sporto ir politikos pasaulio įžymybių.

Renginyje šėlo Jonas Valančiūnas, Asata Stašaitytė-Masalskienė, Simona Starkutė, Solveiga Mykolaitytė, Gintarė Gurevičiūtė, Emilis Vėlyvis, Natalija Bunkė, Ingrida Martinkėnaitė, Katažina Zvonkuvienė, Liepa Norkevičienė, Karolina Meschino, Milita ir Silvija Daikerytės, Monika Šalčiūtė, Vita Pliadytė-Jakutienė, Inga Stumbrienė, Monika Šedžiuvienė, Edvardas Žičkus, Vaida Genytė, Ignas Barysas ir daugelis kitų.

Koncerto metu E.Dragūnas aktyviai bendravo su publika, ragino susirinkusius pabaigti vasarą audringai ir garsiai. Vos keli Egidijaus žodžiai – ir visa minia dainavo bei linksminosi kartu.

„Po dviejų metų Vingio parkas, taip? – užuominą apie savo svajonę surengti dar didesnį šou gerbėjams užsiminė E.Dragūnas ir sukėlė euforiją.

 

Karšti pasiūlymai