Simona Milinytė pristato su "Hario Poterio" filmų žvaigžde nufilmuotą vaizdo klipą: netrūksta pikantiškų scenų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-11 10:16 "Papa"-razzi Edwards Sr.

Simona Milinytė pristato su "Hario Poterio" filmų žvaigžde nufilmuotą vaizdo klipą: netrūksta pikantiškų scenų

Amerikoje gyvenanti lietuvė Simona Milinytė, scenoje pasirodanti kaip Simonna, pristato naują dainą ir muzikos klipą. Jame nusifilmavo merginos draugas, filmų apie "Harį Poterį" žvaigždė Devonas Murray.

Video įrašas patalpintas oficialioje Simonnos paskyroje VEVO, portale "YouTube".

Pasak pačios atlikėjos, šis klipas bus rodomas per "Nickelodeon", MTV, MTV UK, "MTV Australia", "MTV Canada", "MTV Live", MTV U, "MTV Hits", "Revolt", "Promo Only international", "Music Choice", VEVO bei JAV parduotuvėse, salonuose, kur yra TV ekranai.

"Filmuojant klipą dalyvavo ne tik Holivudo žvaigždė, tačiau filmų direktorė, keli režisieriai, prodiuseriai, operatoriai, aktorių pagalbininkai, makiažo specialistai bei fotografai", - sakė S.Milinytė ir pridūrė, kad prie darbų prisidėjo "New York Film Academy" komanda.

"Labai džiaugiamės galėdami su Jumis pasidalinti šiuo šiltu, meilės ir aistros kupinu "Every Time You Need Me" muzikos klipu bei daina. Tiek daina, tiek klipas yra apie santykius per atstumą ir kaip tenka branginti kiekvieną minutę susitikus su mylimu žmogumi po ilgo laiko. Santykiai per atstumą yra įmanomi, jei tik yra jausmai, pasitikėjimas ir noras būti kartu. Dainos žodžiai tą ir sako...  Yra daug žmonių, kurių artimieji ar mylimieji yra toli, tačiau kuriuos atstumas tik suartina", - teigiama pristatant klipą.

Malibu paplūdimyje filmuotas klipas - MIESTE.lt skaitytojų teismui.