Nereikalingų kilogramų atsikratęs R. Širvinskas-Makalius: vienas dalykas ypatingai padėjo - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-06 09:00

Nereikalingų kilogramų atsikratęs R. Širvinskas-Makalius: vienas dalykas ypatingai padėjo

Keliautojas Rimvydas Širvinskas-Makalius prasidėjus naujiems metams paviešino foto, kurioje buvo akivaizdžiai matyti per metus jo pasiektas rezultatas. Kelionių agentūros savininkas numetė nemažai svorio. "Linkiu kad žmonės dažniau, nei dalytų pažadus Naujiesiems metams, geriau rodytų rezultatus, kurių per pastaruosius pasiekė", - MIESTE.lt sakė vaikinas. Jis prisipažino, kad jam labai padėjo jo pirmasis treneris ir vėliau gyvenime atsiradęs G7 sporto klube dirbantis Gediminas, kuris parengė Rimvydui labai tinkantį mitybos planą.

"Kai susipažinau su treneriu Gediminu, jam pasakiau: numesti svorio aš nenoriu ir man to nereikia - noriu tobulinti įgautą formą, gal net ir šiek tiek to svorio daugiau priaugti. Jam taip pat paminėjau, kad jau esu anksčiau sportavęs, todėl mudu kartu atradome kitą techniką sportuoti + man buvo sudarytas mitybos planas. Jis buvo gana griežtas.  Treneris Gediminas leido nusižengti tik kartą per savaitę", - MIESTE.lt pasakojo R. Širvinskas-Makalius.

Vaikinas priiėmęs MIESTE.lt iššūkį pasiryžo sporto klube G7, esančiame Vilniuje, trokštamų rezultatų pasiekti per tris mėnesius. Na, iš tiesų jis sportuos kur kas ilgiau, tačiau skaitytojai jo pasiekimus galės sekti žurnale ir portale būtent tiek laiko. Jau įpusėjus suplanuotam iššūkio laikui Rimvydas pripažino, kad plano jam pavyksta laikytis puikiai. "Sveika mityba turi vieną minusą - daugiau laiko praleidžiu virtuvėje, nes gaminuosi pats. Tačiau ir labai didelį pliusą - sutaupau nemažai pinigų, nes nepietauju restoranuose, kuriuose, kaip žinia, šiuo metu dienos pietūs kainuoja siaubingai daug..."

Nuotrauka ir kitais įkvepiančiais pažadais kelionių organizatorius sužavėjo virš tūkstančio žmonių ir sulaukė be galo gražių komplimentų.

Kaip sekasi MAKALIUI, skaitykite kiekvieną savaitę mūsų portale.

TAIP PAT SKAITYKITE:

R. ŠIRVINSKAS-MAKALIUS: PABŪGO ATEITYJE TURĖSIANTIS SVEIKATOS PROBLEMŲ

MAKALIAUS POKYČIAI VOS PER MĖNESĮ: KĄ DARĖ IR KO ATSISAKĖ?