Į Lietuvą trumpam grįžusi M.Linkytė pranešė daugelio lauktą naujieną - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-12 09:02 Asmeninio archyvo nuotr.

Į Lietuvą trumpam grįžusi M.Linkytė pranešė daugelio lauktą naujieną

Pirmąjį muzikos kūrimo studijų semestrą Londone ir šventinių darbų maratoną pabaigusi dainininkė Monika Linkytė, pastaruoju metu gyvenanti tarp Anglijos ir Lietuvos, naujųjų metų pradžioje trumpam atokvėpiui pasirinko gimtinės pajūrį.

„Londonas - labai aktyvus miestas. Tas greitis mane žavi, tačiau itin užsisukti jame - truputį pavojinga. Darbai, mokslai ir ilgi atstumai, kuriuos tenka įveikti, kartais priverčia pamiršti apie laiką sau, todėl atostogų metu jį susigrąžinau būdama su artimais žmonėmis čia, Lietuvoje”, - pasakoja atlikėja.

Atostogų metu Monika Linkytė nepamiršo ir darbų - praėjusius metus palydėjusi akustiniu koncertu Vilniaus Mažajame teatre, dalį savo atostogų skyrė antrojo albumo kūrybai, o šiam procesui neatsitiktinai pasirinko Lietuvos pajūrį.

„Gamta mane įkvepia kurti, o jūra man visada buvo labai magiška ir artima. Užaugau visai netoli jos, todėl kaskart žiūrėdama į jūrą, širdyje jaučiu, jog grįžau namo. Labai norėčiau daugiau laiko praleisti prie jos, tokios amžinos ir didingos, atnešančios įvairių apmąstymų bei idėjų”, - teigia dainininkė.

Paklausta apie būsimą kūrybos rinkinį, kurį ruošia kartu su vienu žymiausių Lietuvos kompozitorių Vytautu Bikumi, Monika Linkytė teigia, jog šiame albume sieks perteikti natūralų savo kaip asmenybės ir muzikantės augimą, tobulėjimą, todėl jis neišvengiamai skirsis nuo debiutinio „Walk With Me”.

„Nenoriu užsisukti sename rate, o ir, manau, mano klausytojai jau laukia kažko naujo. Viskas dar labai trapu ir dėliojasi į vietas, tačiau galiu pažadėti, jog tai bus jautru, tikra, subtilu ir žaisminga. Kartu su visa komanda stengsimės nustebinti kokybišku ir nauju skambesiu”, - žada atlikėja.