Katažina Zvonkuvienė be užuolankų prabilo apie permainas grupėje "Pop Ladies" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-11 12:18 Dariaus Kučio nuotr.

Katažina Zvonkuvienė be užuolankų prabilo apie permainas grupėje "Pop Ladies"

“Šiuo metu beveik visą svo dėmesį skyriu šeimai. Žinoma, jau pripratau prie intensyvaus mamos gyvenimo, tačiau neapleidau ir koncerinės veiklos grupėje “Pop Ladies” su Natalija Bunke ir Liepa mondeikaite. Tiesa, dabar grupėje vyksta permainos, manau, nuo šiol viskas bus kitaip, nei buvo iki šiol. Laikas parodys, kaip į viską sureaguos gerbėjai”, - apie permainas grupėje “Pop Ladies” prabilo dainininkė Katažina Zvonkuvienė.

Ji drauge su savo scenos partnerėmis jau ėmė ieškoti ketvirtos grupės narės, kuri vieną garsiausių pop grupių papildys jau visai netrukus: “Taip nusprendėme, kad į grupę reikia įnešti naujų spalvų. Juk, jei nori stebinti ištikimus gerbėjus, užsakovus, privalai į viską žvelgti profesionaliai. Mūsų, kaip grupės, viena pagrindinių nuostatų – kurti profesionalią, įdomią, programą. Tad į mūsų gretas jau netrukus prisijungs nauja narė.”

Grupės “Pop Ladies” lyderė Natalija Bunkė patvirtino, kad grupėje išties vyksta permainos, tačiau nauja narė – nėra vienintelė naujovė: “Šou versle yra daugybė taisyklių, kurių nesilaikant, tiesiog išnyksi. Per daug metų mačiau daugybę naujai susikuriančių grupių. Tačiau tik nedaugelis iš jų lieka gyvuoti ilgą laiko tarpą. Vienoms grupėms būna per sunku susidoroti su didžiule atsakomybę prieš užsakovus, renginių organizatorius, kitos - tiesiog išleidžia kelias dainas, būna vienodos ir tai atsibosta. Mes mėgstame stebinti – nuo šiol “Pop Ladies” išvysite visai kitame amplua – šiek tiek grįšime į praeitį – retro laikus.”

Pasak N. Bunkės, nuo šiol scenoje jos bus dar išraiškingesnės ir tikrai traukiančios dėmesį: “Mūsų dažnai prašo atlikti gerai žinomus hitus, tačiau norim būti originalios. Dabar visų mylimos dainos suskambės naujai, retro stiliumi, jau net ir aprangas turime. Tad būsime įvairios. Jei mus norės matyti tokias, kokias yra įpratę, būsime pašėlusios “Pop Ladies. Jei norės naujausios mūsų programos – išvys elegantiškas retro damas. Galima sakyti atėjus pavasariui, tikrai nuspalvinsim naujom spalvom ir mūsų grupę.”

Trečioji grupės narė Liepa Mondeikaitė antrina savo scenos kolegėms ir pripažįsta, kad naujoji grupės “Pop “Ladies” programa bus tikra bomba: “Mes šiuo metu labai atsakingai ruošiames naujai programai tai bus tikrai išskirtinis dalykas. Sceninis įvaizdis jau sukurtas, dainos repetuojamos, viskas labai šviežia ir kartu labai stilinga. Mes juk mokame stebinti. Vien ko vertas naujas mūsų įvaizdis. Abejoju, ar esate mus tokias matę. Nuskraidinsime jus atgal į praeitį, kur vyrauja retro stilius, o tai sugeba tikrai ne visi. Paruošėme pačios geriausios nuotaikos užtaisą."