Po M.Katunskytės vestuvių ir gimdymo - svarbi naujiena dėl sultingų moterų grupės - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-24 13:57

Po M.Katunskytės vestuvių ir gimdymo - svarbi naujiena dėl sultingų moterų grupės

Grupė "XL Plus", kurią sudaro Daina Bilevičiūtė, Aušrinė Gerikienė ir Monika Katunskytė, pranešė, kad vėl tęs muzikinę veiklą. Ji buvo trumpai pristabdyta, nes Monika ištekėjo ir susilaukė vaikelio.

Dabar paaiškėjo, kad moterys ir vėl dainuos.

"Taip, vėl turėsime muzikinę veiklą, netrukus pasirodys ir nauja mūsų daina", - portalui MIESTE.lt šeštadienį sakė A.Gerikienė.

Kolektyvas "XL Plus" susibūrė kaip alternatyva liekno kūno kultui Lietuvos pramogų pasaulyje. Seksualiai sultingos grupės narės didžiuojasi kiekvienu savo kūno centimetru.

Beje, po gimdymo ir vestuvių į sceną grįžtanti M.Katunskytė gerokai sulyso. Tai galima pamatyti naujausiose grupės nuotraukose.

Idėja suburti tokią grupę kilo Dainai, o jos kolegė Donata (tuo metu grupei priklausė Donata Virbilaitė - aut.past.) nusprendė, kad merginos turėtų dainuoti užsienio kalbomis. Grupės egzistavimo pradžia reikėtų laikyti 2015-ųjų rudenį.

Moterys nusprendė, kad Lietuvoje užteks garbinti lieknas, į barbes panašias gražuoles. Jos pasiryžo pažaisti žaidimą ir savo apvaliomis kūno formomis bei balsu pavergti gerbėjus. Tiesa, "XL Plus" dainininkės suprato, kad vien Lietuvos joms neužteks. "Dainuosime anglų, ispanų, prancūzų kalbomis. Manau, kad su tokiu projektu galėsime ir į Ameriką išvažiuoti", - prieš keletą metų atviravo Daina.

Po pirmosios repeticijos "Muzikiniame studijų centre" trijulei kilo idėja dainuoti ne tik gerai žinomus kūrinius, bet ir originalių dainų sukurti. Jos prižadėjo, kad muzika skambės publikai, turinčiai įvairiausią skonį. Putlutės į savo planus ir egzotiškąją Turkiją įtraukė. Sako, jog nuvažiuoti ten verta savo gerbėjų ratą praplėsti. Turkai draugiški, angliškai kalbėti moka. "Šiuo metu sunku rasti tokią  grupę, kurioje dainuotų apvalių formų merginos. Nenoriu, kad moterys būtų dirbtinės, kad klaidintų paaugles, kurios iš proto eina dėl savo figūros. Mano nuomone, liekno kūno kultas jau atsibodo. Reikia daugiau dėmesio skirti moteriškiems linkiams, išraiškingumui", - prieš kelerius metus duotame interviu mintimis dalijosi D. Bilevičiūtė.


Dabartinė "Xl Plus" sudėti (iš kairės): Monika Katunskytė, Daina Bilevičiūtė ir Aušrinė Gerikienė

Kviečiame prisiminti ankstesnius "XL Plus" kūrinius: