Egidijus Dragūnas pažadėjo: rugpjūčio 31-ąją Vilniuje nusileis ateiviai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-07-27 14:09 Indrė Pix (PROKADRAS) nuotr.

Egidijus Dragūnas pažadėjo: rugpjūčio 31-ąją Vilniuje nusileis ateiviai

Liko kiek daugiau nei mėnuo iki SEL koncerto Vilniuje. Rugpjūčio 31-ąją grupė drebins Vilniaus Kalnų parką ir sieks dar kartą patvirtinti, kodėl yra tituluota geriausia Lietuvoje. Artėjant didžiajam šou SEL lyderis Egidijus Dragūnas atskleidė intriguojančią detalę apie būsimą pasirodymą.

“Paskutinę vasaros dieną Vilniuje nusileis ateiviai. Ir tai įvyks grupės SEL pasirodymo metu”, - informavo garsenybė ir nesileido į platesnius komentarus.

Per 25 metus trunkančią fenomenalią karjerą grupės SEL komanda ne kartą stebino gerbėjus netradiciniais sprendimais, įspūdingais specialiais efektais, unikaliais sceniniais sprendimais.

Gerbėjai iki šiol negali pamiršti šou prieš metus, kuriame kartu su atlikėjais ant scenos pasirodė pasakiškus pinigus kainuojantis titaninis robotas. Jis šoko kartu su E.Dragūnu.

Šiais metais, koncerte Vilniuje SEL komanda taip pat sugalvojo dar niekur nerodytą šou elementą, kuris, pasak Egidijaus, pranoks bet kokius lūkesčius. Tačiau kaip dažnai mėgsta akcentuoti pats grupės lyderis, nesinori visko išpasakoti iš anksto. 

“Man labai patinka stebėti žmonių reakciją, kai jie ateina į renginį, tikėdamiesi gero šou, o išeina iš jo patyrę 100 kartų stipresnius įspūdžius. Ta žmonių išankstinė nuomonė, kurią keičia pateisinti lūkesčiai, man suteikia fantastiškus jausmus. Tai varo mane į priekį ir toliau motyvuoja dėl savo klausytojų organizuoti sausakimšas arenas ar lauko estradas renkančius šou”, - kalbėjo E.Dragūnas.