Iš Egidijaus Dragūno - kilnus gestas moterims - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
Karšta naujiena
2018-06-04 10:40 Asmeninio archyvo nuotr.

Iš Egidijaus Dragūno - kilnus gestas moterims

Dainininkas, populiariausios koncertinės grupės Lietuvoje SEL įkūrėjas bei lyderis Egidijus Dragūnas yra ir aktyvus filantropas. Garsenybė nuolat skiria lėšų, remia tuos, kuriems labiausiai to reikia. Šiais metais Egidijus nusprendė: skirs paramą krūties vėžiu sergančioms moterims.

Pasak SEL koncerto Klaipėdoje organizatorių, šįmet grupės lyderis išreiškė norą gausiai prisidėti prie sunkia liga sergančių moterų gerovės.

„Klaipėdos koncerte, Liepos 7-ąją, Vasaros estradoje tilps 15 tūkstančių žmonių. Nuo kiekvieno parduoto bilieto – nesvarbu, ar gerbėjai jau įsigijo, ar dar tik planuoja nusipirkti, dalis pinigų teks organizacijai, kuri rūpinasi krūties vėžiu sergančiomis moterimis”, - pasakojo grandiozinio šou rengėjai.

„Krūties vėžys - sunki liga. Yra daug moterų, kurios neturi pinigų gydytis. Noriu prisidėti prie  rožinio kaspino akcijos ir paaukoti pinigų sunkia liga sergančioms moterims. Gera daryti gerus darbus kartu su SEL gerbėjais“, - sako E.Dragūnas.

Primename, kad Egidijus nuolat užsiima paramos projektais. Jis kiekvienais metais dovanoja bilietus į savo koncertus vaikams iš globos namų, taip pat sunkiai besiverčiančioms šeimoms. Garsenybė dažnai lanko vaikų namus ir kitaip rodo dėmesį to laukiantiems.

Šįmet E.Dragūnas intensyviai prisijungė prie žmonių, besirūpinančių beglobiais gyvūnais, iniciatyvų. Garsenybė tam skiria asmeninių lėšų.