Iš JAV deportuota A.Perezo mylimoji Urtė: pora išsiskyrė - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
Karšta naujiena
2018-02-07 10:30 Asmeninio archyvo nuotr.

Iš JAV deportuota A.Perezo mylimoji Urtė: pora išsiskyrė

Liūdnai pasibaigė Amerikos turtuolio Aarono Perezo ir lietuvaitės Urtės santykiai. Dėl to kalčiausi nesukalbami Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) pasienio pareigūnai ir dėl to atsiradęs atstumas.

„Taip, mes nusprendėme išsiskirti“, - naujieną patvirtino pats A.Perezas ir detaliau papasakojo, kas privertė jį su drauge priimti tokį sprendimą.

Kol kas lietuvaitė Urtė neturėjo nuolatinio leidimo gyventi JAV. Todėl ji pagal supaprastintą vizų programą galėdavo vienos viešnagės metu Amerikoje praleisti iki 90 dienų. Vis dėlto pastarąjį kartą mergina nebuvo įleista į svajonių šalį.

„Pareigūnai prisikabino prie jos pasų patikros metu. Tuomet išsivedė į atskirą kambarį ir ten laikė 10 valandų. 10 valandų! Galiausiai po apklausos jie jai pasakė: po 5 valandų tu išskrendi į Lietuvą“, - pasakojo A.Perezas.

Amerikos turtuolis stebėjosi, kad JAV pareigūnai 17-etei išrinko gana sudėtingą skrydį, ji viena tarpinėje stotelėje – Osle – jungiamojo skrydžio turėjo laukti net 16 valandų.

„Situacija tikrai buvo nemaloni. Urtei buvo labai sunku“, - atskleidė Aaronas.

JAV pareigūnų sprendimas neįleisti Urtės į Ameriką užkirto jai kelią apskritai keliauti į šią šalį. Dabar vienintelė išeitis – vykti į JAV ambasadą ir gauti vizą. „Bet po to, kai nors kartą esi neįleistas į JAV, tikimybė gauti vizą yra minimali“, - apgailestavo A.Perezas.

Vyras tikino, kad po šio nemalonaus incidento jiedu su Urte daug kalbėjo. Suprasdami, jog galimybė gyventi kartu praktiškai išnyko, kartu nusprendė, kad reikia skirtis.

„Tai sunkus sprendimas, bet nematome kitos išeities. Linkiu Urtei visko, ko geriausio. Liekame draugais“, - pokalbį baigė JAV turtuolis.