Per anksti gimęs ir klausos negalią turintis Ąžuolas vizažo pagalba kuria stebuklus - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-04-11 18:33 Asmeninio archyvo nuotr.

Per anksti gimęs ir klausos negalią turintis Ąžuolas vizažo pagalba kuria stebuklus

Jei kažkur atima, kitur - prideda. Tuo įsitikinęs grimeris Ąžuolas Misiukevičius. Drąsus vaikinas sako, kad jo turima negalia netrukdo siekti užsibrėžtų tikslų. Vaikinas portalui MIESTE.lt davė interviu apie save ir pasidalijo naujausiomis grožio tendencijomis.


 

Ąžuolai, lodėl pasirinkote vizažo specialybę?
Vizažo specialybę pasirinkau ne be reikalo: nuo pat vaikystės mane traukė mada, buvau labai aktyvus vaikas. Nuo 5 metų pradėjau lankyti stalo tenisą, tai truko12 metų, dukart tapau Lietuvos čempionu. Tai suteikė galimybę man išmokti siekti rezultatų. Būdamas 16-os, tapau vieno prekybos centro žurnalo viršelio modelių: iš 400 siustų dalyvių nuotraukų, pasirinko 2 vaikinus ir 2 merginas. Tada pamačiau, kaip viskas vyksta, kaip grimuoja ir nusprendžiau, kad reikėtų pabandyti .

Kur mokėtės vizažo?
Iš pradžių baigiau paprastus kursus, supratau, kad man tai patinka. Tuomet nusprendžiau, jog reikia įgyti grimerio vizažo specialybę, tai įvyko "Grimo Akademijoje".

Kodėl jums patinka jūsų profesija?
Yra paprasta priežastis, kodėll man tai patinka. Aš paprasčiausiai į šį pasaulį atkeliaviau 3 mėnėsiais ankščiau ir turiu klausos negalią, tad Dievas atėmė klausą, bet davė kita. Aš vaizdžiau matau tam tikras detales vizaže, ko nemato paprastas žmogus. Beje, šiuo metu studijuoju plataus profilio kirpimo specialybę.Kokios šiuo metu pagrindinės vizažo tendencijos?
Yra kelios pagrindinės tendencijos: naudoti pastelines spalvas akių šešėliams arba ryškius lūpdažius, tačiau nepersistengti su pudra. Jos turėtų ant veido būti nedaug.

Ką manote apie natūralų grožį?
Aš manau, kad natūralus grožis turi būti, mes visi esame savaip gražūs, bet esant susitikimams ar progai - reikia pasirūpinti makiažu.

Turbūt dažniausiai grimuojate merginas bei moteris. Ar jūsų paslaugomis naudojasi ir vyrai? Ar grimuojatės ir pats?
Kadangi esu vizažistas, tai grimuoju tiek moteris, tiek ir vyrus. Ir pats kartais naudoju kosmetiką, žinodamas, kad yra renginys ar susitikimas. Nes apšvietimas daro savo, ypatingai kai yra fotografų. Mėgstu stilingai ir gražiai atrodyti.

 

Karšti pasiūlymai