Debiutuoja nauja vaikinų grupė "Lietuvaičiai": ketina užminuoti Vilniaus Oro uostą! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-15 10:44 Dariaus Tarėlos nuotr.

Debiutuoja nauja vaikinų grupė "Lietuvaičiai": ketina užminuoti Vilniaus Oro uostą!

Lietuvos muzikinę padangę ruošiasi šturmuoti nauja vaikinų trijulė. Lėktuvai ir oro uostai tiesiogiai susiję su jų idėjomis: nors nei vienas jų nedirba nei kelionių agentūroje, nei stiuardais. Tad kodėl jie norėtų užminuoti Vilniaus, o jei reikėtų, ir Kauno bei Palangos oro uostus? Pasirodo, vaikinai alergiški... emigracijai!

„Mus jaudina nykstanti Lietuva, kai tiek daug žmonių renkasi ne gyvenimą čia, protėvių žemėje, o  ieško svajonių išsipildymo svetur. Dainuodami susikurkime svajonių gyvenimą čia, Lietuvoje!“, - linksmai nusiteikę kalba grupės nariai Kazimieras, Justinas ir Benas.

Meilė gimtinei ir patriotizmas užkoduotas ir pačiame grupės pavadinime:  „Lietuvaičiai“. Beje, vaikinai Lietuvos muzikos padangėje nėra naujokai ir scenoje jiems „kinkos“ nedrebės: Kazimieras – Kauno Valstybinio muzikinio teatro aktorius bei VDU Muzikos akademijos studentas. Justinas baigęs Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją  ir groja daugybe instrumentų, o Benas ilgą laiką buvo Kauno „Božolė“ choro narys.

Atvira širdimi ir didele pozityvumo bei optimizmo doze į Lietuvos muzikos rinką atkeliaujantys vaikinai atsineša ir pirmąją solinę dainą: „Lai skamba dainos Lietuvoj“. Ir tai toli gražu ne vienintelė daina, kurią vaikinai jau pasiruošę pateikti klausytojams.

„Grupės startui ruošėmės ne vienerius metus – sukurtas visas repertuaras dainų, kuriose paliestos pačios artimiausios kiekvienam mūsų temos: meilė, draugystė, pagarba gimtinei ir pašėlusios jaunystės prisiminimai. Labai tikime, kad šios dainos išliks kaip paveldas, keliaujantis iš kartos į kartą“, - įsitikinę „Lietuvaičiai“.