Ringe už Lietuvos garbę kovosianti gležnutė Evelina Puidaitė: “Sportas puoštis netrukdo” - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-18 10:12 Mariaus Skakausko nuotr.

Ringe už Lietuvos garbę kovosianti gležnutė Evelina Puidaitė: “Sportas puoštis netrukdo”

Gegužės 19 d., šeštadienį, Kauno sporto halėje įvyks tarptautinis turnyras "King of the cage 003“, kurio žiūrovai galės stebėti ir vienintelę moterų kovą – dėl nugalėtojos vardo ringe susikaus „Dainralfo“ auklėtinė Evelina Puidaitė bei organizacijos KOTC atstovė Celina Anderson.

Abi merginos – ryžtingos, užsiplieskiančios ir turinčios savo sąskaitose ne vieną pergalę. Bet tuo pačiu sutikęs jas gatvėje nė neįtartum, kad kiekviena – profesionali ringo užkariautoja. Pavyzdžiui, viešnią iš Kanados dažnai galima išvysti tiek ringe, tiek pozuojančią fotosesijose – Celina Anderson yra ir fotomodelis.

“Sportas iš tiesų netrukdo nei puoštis, nei domėtis mada, nei turėti kitų moteriškų pomėgių”, - šypsodamasi patikino E. Puidaitė.

Tarsi norėdama su būsima varžove susikauti ne tik ringe, bet ir prieš objektyvą, lietuvaitė dalyvavo fotosesijoje, kurioje vilkėjo itin elegantiškais, vienetiniais, “Idesigner“ dizainerės Indrės Koženiauskienės kūriniais.

“Galvojau, kad pirma turiu “susirinkti” daugiau pergalių Lietuvoje, o tuomet jau dairysiuos į Europą, o vėliau – į Ameriką. Bet viskas pavyko greičiau nei maniau. Tad, susitikimas su Celina man tampa ypatingu iššūkiu”, - sakė MMA profesionalė.

E.Puidaitė kovomis ringe susižavėjo prieš ketverius metus. Iki to laiko ji šoko, eidavo į sportinės gimnastikos užsiėmimus. Pašnekovė šypsosi – jai itin patraukli kovotojų stovėsena, kurios teko išmokti treniruojantis.

“Tik pradėjusi mokytis kovos menų, iškart trenerio pradėjau klausinėti apie varžybas. Man jos svarbios. Noras, skatinantis rungtyniauti, pas mane labai stiprus”, - pasakojo pašnekovė.

Pirmose varžybose ji dalyvavo vos po trijų mėnesių treniruočių. Evelinos priešininke tuomet tapo mergina, turinti penkis kartus didesnę sportinę praktiką.

“Pirmasis mūsų susitikimas baigėsi jos pergale, bet po metų aš atsirevanšavau”, - prisiminė E. Puidaitė. 

Profesionali sportininkė pakvietė kauniečius ir miesto svečius jau šį šeštadienį užsukti į Kauno sporto halę – čia vyks tarptautinis kasmetinis turnyras, kuriame susikaus Lietuvos, Amerikos ir Islandijos kovotojai iš "Mjolnir" klubo, kur treniruojasi MMA UFC pasaulio cempionas Conor Mcgregor. Lietuvai atstovaus stipriausi kovotojai, tokie kaip Vytautas Sadauskas, Karolis Buslys, Herkus Lokošiūnas ir kiti Lietuvos kovotojai. Turnyre žiūrovai pamatys kovotojus is Rusijos, Moldovos, Ukrainos bei kitų Europos šalių.

Kovos vyks pagal profesionalų mišrių kovos menų MMA taisykles 3x5min., kur leistini visi smūgiai į galvą stovėsenoje ir parvirtus parteryje bei visi imtynių veiksmai.

 

Karšti pasiūlymai