Dukart išsiskyrusiai Agnei Petravičienei pasipiršo turtuolis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-18 15:54

Dukart išsiskyrusiai Agnei Petravičienei pasipiršo turtuolis

MIESTE.lt gavo informacijos, jog dainininkė Agnė Petravičienė, kuri netrukus išleis savo kompaktinį diską, gyvena džiugų periodą asmeniniame gyvenime. Dvejas skyrybas išgyvenusiai alytiškei pasipiršo naujas draugas, apie kurį Agnė kalba užuominomis. Vis dėlto portalui MIESTE.lt Agnė pakomentavo naujienas iš asmeninio gyvenimo.

Agne, iš kur ir kiek laiko pažįstate žmogų, kuris jums ką tik pasipiršo?

Seniai pažįstu, tiesiog abu turėjom savo gyvenimus, aš Lietuvoje, jis už jos ribų. Šiandien taip atsitikę, kad tiek aš, tiek šis žmogus esame laisvi – toks gyvenimas... Tiesiog po daugelio metų, visiškai netyčia, atsitiktinumo dėka susitikome. Lokacija buvo juokinga - "Akropolyje". Aš ten ieškojau daiktų buto įrengimui. Tą dieną atrodžiau, atvirai pasakius, prastokai: be makiažo, apsikrovusi daiktais. Jis mane atpažino, pradėjome bendrauti. Žodis po žodžio ir susibendravome.

O dabar, po kelių metų pažinties, šis vyras jums pasipiršo. Kaip įvyko pačios piršlybos?

Žinokite, tai buvo brutualios piršlybos. Neseniai skridau į dainų konkursą Portugalijoje. Prieš šią kelionę, be jokių didelių ceremonijų, jis paėmė mano ranką ir užmovė žiedą. Tuo metu nesupratau kas vyksta, todėl vyriškis suvadovavo toje situacijoje. Kaip dabar atsimenu jo žodžius: "Noriu, kad būtum mano žmona. Tačiau neduok atsakymo man dabar, negadink man euforijos. Lauksiu tavo atsakymo per tavo gimtadienį, lapkričio 7 dieną, kai tau sueis 41-eri, nes šiam atsakymui šią akimirką per jauna." Išgirdusi tokius žodžius pradėjau juoktis.

Jūs turite santuokinės patirties, du kartus esate išsiskyrusi. Kaip reagavote į trečias piršlybas?

Turiu ne tik santuokinės, bet ir gyvenimiškos patirties. Todėl į viską reaguoju normaliai. Juk nieko keisto čia tokios piršlybos, gerai pagalvojus. Tik noriu patikslinti, tai ne trečios, o penktos mano piršlybos. Antrasis mano sutuoktinis laimę bandė tris kartus, nes pirmuosius du sulaukė neigiamo mano atsakymo. Matyt, jautė mano širdis tuo metu kažką negero.

Kalbant apie  naujausias piršlybas, tai buvo kažkoks siaubas, košmaras, stichinė nelaimė. Ne ne, juokauju. Tiesiog aš tuo metu pasimečiau ir labai išraudau.

Kaip suprantu, dabar esate abejonių etape ir svarstote, ar susižadėti su draugu, ar ne. Kas dedasi Jūsų galvoje?

Pasakysiu paprastai: po šitiek sunkių išgyvenimų ir vargo, kiek aš turėjau per paskutinius 5 metus, jau teisę abejoti turiu ne tik savimi, bet ir apskritai viskuo. Šią minutę mano prioritetai yra darbas, mano sūnus, artimieji, mano pačios sveikata ir  – šiek tiek muzika. Nieko tokio ypatingo ir toje galvoje nesideda. Esu realistė, tiesiog ta diena ateis. Bus kaip bus.

Savo žmogų, kuris pasipiršo, slepiate po devyniais užraktais. Kodėl taip yra?

Jei gerai save prisimenu, nei vieno sutuoktinio netempiau į jokią laidą, specialiai nepozavau žurnalams, todėl būdama ištikima savo nuostatoms tikrai nepulsiu dėstyti smulkiai ir dabar, tai ne mano būdas. Aš dažniausiai padarau, o tik tada pasakau. Juk nesakau, kad žadu tekėti, tik teigiu, kad yra situacija šiandieną būtent tokia - aš svarstau. Kas tas žmogus? Jis yra vyras, kuris, kaip jau supratau, siekia būti ir mano gyvenimo vyru... Siekti kažko gyvenime yra gerai (juokiasi).

Ar tiesa, kad šis žmogus labai turtingas ir finansuoja Jūsų albumo leidybą? 

Galiu pasakyti tik tiek, kad už mane tikrai ženkliai turtingesnis, nes yra vyresnis. Reiškia ir gyvenimiška patirtis jo didesnė. Nemėgstu kalbėti apie turtus, žinau ne vieną apsikarsčiusį brangiais branzgolais, besipuikuojantį savo prabangiu gyvenimu, o vidus jau toks biednas, kad net norisi sušelpt...
Žmogaus turtas nėra vien materialinės gerybės, nes vien tik su jomis jis yra tik registrų centro išrašų turėtojas. Todėl atsakau – ne, jis nefinansuoja mano albumo leidybos. Nesu žlugusi, kad naudočiausi kitais savo asmeninių tikslų siekdama. Nebetraukite už liežuvio, nes daugiau nieko nepasakysiu.

Taip pat skaitykite:

PRAĖJO 10 METŲ PO "KELIAS Į ŽVAIGŽDES": švytinti A.Petravičienė pranešė jaudinančią naujieną