V.Katunskytės koncerte Šiauliuose - išgražėjusi dukra Monika ir ryškiu švarkeliu pasidabinęs A.Manikas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-12-23 04:02 Asmeninio archyvo nuotr.

V.Katunskytės koncerte Šiauliuose - išgražėjusi dukra Monika ir ryškiu švarkeliu pasidabinęs A.Manikas

Prieš kelias dienas Šiauliuose vyko tradicinis kalėdinis koncertas, sutraukęs šimtus žmonių į "Saulės" koncertų salę. Vakaro šeimininkė buvo estrados primadona Vitalija Katunskytė, kuri kasmet  žemiečiams dovanoja gerą nuotaiką ir dainas. Šventėje buvo apstu įdomių akimirkų ir svečių.

Koncertą vedė  anekdotų karalius Raimondas Šilanskas, kuris vakaro metu buvo virtęs ir Kalėdų seneliu salėje skleidęs itin gerą aurą ir legendinius anekdotus. Savo nauju įvaizdžiu nustebino Aidas Manikas, kuris buvo itin šiltai sutiktas, o pasibaigus pasirodymui buvo apdovanotas šiauliečių plojimais ir gėlėmis. Aidas pristatė ir duetą su nauja atlikėja Elvyra. Simonas Donskovas kaip visada virpino moterų širdis savo galingu balsu, o saksofonininkas R.Kraptavičius padovanojo naujas melodijas.

Klaipėdos parodijos teatro aktorius V.Jočys įsikūnijo į Rytį Ciciną, Ukrainos žvaigždę Verką Serdiučką. Publika buvo nustebinta, nes po ilgos pertraukos scenoje pasirodė ir Monika Katunskytė, kuri labai jaudinosi, nes Šiauliuose nekoncertavo jau keletą metų. Atlikėja išgražėjusi, ji koncerte dalyvavo su savo draugu Deivydu ir sūneliu Arnoldu. Vitalija Katunskytė su Monika, atliko naujas dainas ir duetinius kūrinius, kurių buvo įšsiilgę šiauliečiai. Vitalija padėkojo dalyviams, draugams ir savo vakaro asistentui Dainiui, kuris Vitaliją lydėjo į sceną. Padėkos žodžius garsenybė skyrė ir koncerto draugui Gintui. Vakarą vainikavo finalinė daina "Kalėdų stebuklas".

 

Karšti pasiūlymai