Vyro smurtą kentusios Renatos gyvenime - širdį virpinantis posūkis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-15 13:02 Asmeninio archyvo nuotr.

Vyro smurtą kentusios Renatos gyvenime - širdį virpinantis posūkis

Neseniai grupės "Panteros" narė, laidos KK2 žvaigždė ir įvairių įvykių apžvalgininkė Renata Gaidan guodėsi, kad anksčiau yra kentėjusi vyro smurtą. Dabar šie sunkūs laikai pamiršti, o žinomos šviesiaplaukės širdyje - nauji jausmai.

Šiuo metu Renata su savo naujuoju mylimuoji vieši Jungtinėse Amerikos valstijose (JAV). Vakarinėje šalies dalyje esanti pora džiaugiasi nuostabiais vaizdais ir vienas kitu.

Neseniai Renata ir jos mylimasis Raimondas apsilankė Didžiajame kanjone, Arizonoje. Ten pasidarė itin romantišką nuotrauką.

Anksčiau Renata yra pasakojusi savo sukrečiančią istoriją. Moteris yra pripažinusi, kad jos gyvenimas niekada nebuvo rožėmis klotas – teko patirti vyro žeminimą ir smurtą.

„Iš pradžių viskas buvo „super“ gerai, net nemoku paaiškinti, koks jis geras buvo, bet kai pagimdžiau dukrytę, kažkas mūsų santykiuose prasidėjo“, - laidai KK2 yra kalbėjusi „Panteros“ narė.

Renata su vienu vyru gyveno dešimt metų. Pati moteris pripažino, kad tuo metu jos gyvenimas buvo tarsi kalėjimas. Vyras gražuolę įsigijo kaip kokį daiktą, kuris turi puošti namus ir dirbti tarnaite virtuvėje, todėl ilgą laiką Renata net nenorėjo galvoti apie jokius naujus santykius.

„10 metų  prasėdėjau namuose, man nebuvo galima nei dirbti, nei mokytis. Aš neturėjau teisės į savo asmeninį gyvenimą, todėl tai man paliko kažkokį neigiamą įspūdį“, - kalbėjo R. Gaidan.