15 tūkstančių minia skendo grandioziniame SEL muzikos ir efektų šou (fotogalerija) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-07-08 04:18 Indrė Pix (PROKADRAS) nuotr.

15 tūkstančių minia skendo grandioziniame SEL muzikos ir efektų šou (fotogalerija)

2018-ųjų liepos 7-oji grupės SEL istorijoje įeis kaip dar viena itin sėkminga diena. Tada buvo surengtas įspūdingas geriausios koncertinės grupės Lietuvoje koncertas Klaipėdoje, Vasaros estradoje. Jo klausėsi net 15 tūkstančių žmonių minia, kuri suvažiavo iš visos Lietuvos.

SEL lyderiui Egidijui Dragūnui, kuris scenoje pasirodė su savo muzikantų grupe, prireikė vos kelių akimirkų, kad visi į pasirodymą susirinkę gerbėjai nuo pat pirmųjų akordų  taptų šou dalimi.

“Triukšmo, keliam rankas. Aukščiau”, - šie keli žodžiai akimirksniu išjudino gerbėjus, kurie viso koncerto metu nuolat palaikė savo dievaitį ir dainavo populiariausias SEL dainas.

Euforija – šis žodis geriausiai apibūdina tai, ką Klaipėdos vasaros estradoje jautė daugiatūkstantinė minia.

“Šito jausmo, kuris dabar manyje, negaliu sulyginti su jokiu kitu jausmu. Ta bendra energija su gerbėjais, vienas kvėpavimas, vienas dainavimas... Aš esu be galo laimingas ir dėkingas už ištikimybę jau 25 metus”, - vos nulipęs nuo scenos sakė E.Dragūnas.

Koncerte, kaip ir skelbta, kartu pasirodė ir dainininkai Monika Liu bei Algimantas Minalga-Soliaris.

Šįkart gerbėjus stebino ne tik kokybiškas muzikos skambesys, tačiau ir didžiausia kada nors SEL pasirodymuose stovėjusi scena. Jos idėją sugalvojo pats grupės lyderis. Taip pat scenoje gausiai buvo naudojami pirotechnikos ir specialaus apšvietimo elementai.

Šis SEL pasirodymas yra vienas iš dviejų, kurį geriausia koncertinė grupė Lietuvoje surengs šiais metais. Kitas pasirodymas vyks rugpjūčio 31-ąją, Vilniaus Kalnų parke.