Išankstinė Aarono Perezo dovana šokiravo milijonieriaus mylimąją Urtę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-10 09:07 Asmeninio archyvo nuotr.

Išankstinė Aarono Perezo dovana šokiravo milijonieriaus mylimąją Urtę

Už Atlanto drauge gyvenantys verslininkas Aaronas Perezas ir jo mylimoji lietuvaitė Urtė mėgaujasi vasara ir vienas kitu. Neseniai vyras savo merginai nusprendė įteikti dovaną. Nors iki Urtės 17-to gimtadienio dar liko šiek tiek laiko, tačiau Aaronas nutarė pradžiuginti savo širdies draugę anksčiau. Jis jai įteikė automobilio raktelius.

„Nupirkau Urtei 4 serijos mėlyną BMW. Manau, kad tai puikus ir labai moteriškas automobilis, - sakė Aaronas. – Be to, itin saugi transporto priemonė. Noriu, kad mano mylimoji važinėtų tik saugiu automobiliu, tai man labai svarbu.“

Urtė į išankstinę gimtadienio dovaną reagavo audringai. „Jai  buvo šokas, ji nelabai turėjo net ką pasakyti. Vėliau tik ištarė, kad tai geriausia diena jos gyvenime“, - džiaugėsi Aaronas ir prasitarė, kad per jos tikrąją gimimo dieną jis paruošė dar vieną siurprizą, apie kurį kol kas nori nutylėti.

„Aš iš tiesų buvau be galo laiminga. Negalėjau patikėti, kad Aaronas man nupirko tokią pirmąją mašiną. Ji važiuoja nuostabiai. Puiku, kad galima nusileisti stogą ir pasimėgauti nuostabiu Kalifornijos oru“, - sakė pati Urtė. Mergina neslepia, kad mėlyna – viena mėgstamiausių jos spalvų, todėl dovana ją dvigubai pradžiugino.

Nors Jungtinėse Amerikos valstijose jaunuoliai gali gauti vairuotojo pažymėjimą nuo 16-os, tačiau tokio lietuvaitė dar neturi. „Šiuo metu Urtė laikosi teises. Lanko specialius kursus, jai gerai sekasi. Žinoma, ją vairuoti pamokinu ir aš pats“, - šyptelėjo verslininkas.

„Tikiuosi, po dviejų mėnesių jau laikyti vairuotojo pažymėjimą savo rankose“, - pridūrė Urtė.

A.Perezas įsitikinęs, kad gyvenant Amerikoje, ypač Los Andžele, būtina turėti nuosavą automobilį. Žinomas vyras labai norėjo, kad jo mylimoji turėtų savo mašiną. Aaronas mano, jog tai tik dar labiau paspartins Urtės norą išlaikyti vairuotojo pažymėjimą.

Dabar Aarono ir Urtės namuose Kalifornijoje iš viso yra 3 automobiliai. Garaže stovi Maserati, FIAT ir BMW. „Pamaloninau Urtę nauja transporto priemonės, reikia ir man atsinaujinti. Todėl netrukus įsigysiu McLaren“, - išduoda pašnekovas.

Beje, pirmasis automobilis, kurį turėjo A.Perezas buvo ne itin išvaizdus. „Tėvai man padovanojo Hyundai „Elantra“. Tiesą pasakius, su juo buvo daug bėdų. Kartais tiesiog sustodavau bevažiuodamas greitkeliu. O po tekdavo laukti dar 30 minučių, kol automobilis vėl galėdavo važiuoti“, - savo pirmąją turėtą transporto priemonę prisiminė Aaronas ir pridūrė, kad ji buvo siaubinga.