Tikrosios išdykėlės koncertų maratone - bjaurus įvykis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-30 13:48 Asmeninio archyvo nuotr.

Tikrosios išdykėlės koncertų maratone - bjaurus įvykis

Šventinis žiemos laikotarpis šalies dainininkams - pats darbymetis. Tą galėtų paliudyti visos dainuojančios šalies garsenybės. Į koncertų maratoną įsisuko ir dainininkė Aušrinė Gerikienė, geriau žinoma kaip Tikroji išdykėlė. Tačiau garsiai moteriai metų pabaiga susiklostė nesėkmingai.

Važiuodama iš vieno koncerto į kitą Aušrinė nepastebėjo, kad jai nuleido automobilio padangą. Moteris vyko iš Klaipėdos į privatų vakarą Utenos rajone.

"Išgirdau bildėjimą. Sustojau, išlipau ir pamačiau, kad viena padanga visiškai išsileidusi. Matyt, su nuleistu ratu važiavau ne vieną kilometrą", - MIESTE.lt pasakojo A.Gerikienė.

Tačiau sudėtingiausia buvo dėl to, kad vieta, kurioje sustojo dainininkė, buvo atokiai nuo pagrindinių kelių. "Buvo tamsu, nieko nematau, ryšio nėra, negaliu niekam paskambinti", - nepavydėtiną situacij prisiminė garsenybė.

Vis dėlto Aušrinė rado būdą, kaip išsisukti iš sunkios padėties. "Nusprendžiau važiuoti toliau su nuleista padanga iki kol pagausiu ryšio signalą. Užtrukau apie porą kilometrų", - sakė A.Gerikienė.

Galiausiai iniciatyvos ėmėsi vyrai, pas kuriuos vyko koncertuoti Aušrinė. Buvo iškviesta pagalba, kurią suteikia draudimo kompanija. "Kadangi neturėjau atsarginio rato, vyrai greitai rado, kur sutaisyti mano pradurtą. Nors ir su nuotykiais, tačiau viskas baigėsi sėkmingai", - apie metų pabaigą kalbėjo atlikėja.

Šiandien Aušrinė turi kitą koncertą Kaune, ji tikisi, jog laikinąją sostinę pasieks saugiai ir be nuotykių.