Praėjo 10 metų po "Kelias į žvaigždes": švytinti A.Petravičienė pranešė jaudinančią naujieną - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-11 11:49

Praėjo 10 metų po "Kelias į žvaigždes": švytinti A.Petravičienė pranešė jaudinančią naujieną

Ją daugelis atsimena, kaip vieną ryškiausių kultinio realybės šou "Kelias į žvaigždes" dalyvę. Dainininkė Agnė Petravičienė praėjus dešimtmečiui po projekto pasipuošė vestuvine suknele ir pranešė tai, kas sujaudins jos gerbėjus.

"Išleidžiu naują kompaktinį diską. Praėjus 10 metų po dalyvavimo šou ir debiutinės plokštelės pasirodymo", - džiaugsmingai portalui MIESTE.lt komentavo A.Petravičienė.

Pasak žinomos moters, kompaktą sudarys 15 dainų, iš kurių 9 naujos, t.y. jos niekada nebuvo išleistos CD formatu.

"Kadangi prieš 10 metų buvo išleistas pirmasis mano dainų albumas „Ne viską pasakiau“, tad sulaukusi 40-ies ir padariusi 10 metų pertrauką nusprendžiau, kad galbūt visas dainas, kurias esu sukūrusi, reikėtų tiesiog surašyti viename diske. Juk kūriau ne tam, kad jas klausytų vien mano namų sienos – tai neįdomu man pačiai . Tiesa, senatvėje
veikiausiai bus įdomu tik man pačiai", - linksmai kalbėjo Agnė.
 
Agnė neslepia: kūryba jai - viena gražesnių gyvenimo akimirkų. "Tiems, kas mane ne vienerius metus kartas nuo karto stebėjo per TV arba spaudoje, nebus akibrokštas, jog naują kompaktinį diską pavadinau „Sudegusi meilė“. Šia skandalingai pagarsėjusia daina vienodu kaip albumas pavadinimu ir užsibaigia diskas", - intriguoja MIESTE.lt pašnekovė.
 
Paklausta, iš kur gavo lėšų brangiam malonumui - disko leidybai - Agnė patikino, jog leidžia dainų rinkinį iš savo lėšų.
"Viską gyvenimą uždirbau pati. Ir albumą leidžiu už savo pinigus. Tiesa, jis nekainuos tiek daug, nes vos dvi dainos yra sukurtos ne mano, - atviravo žinoma moteris ir pridurė. - Turiu pripažinti, kad nesitikiu didžiausios sėkmės iš albumo leidybos, tačiau nesitikiu ir nepasisekimo... Vis dėlto pačios didžiausios nesėkmės atveju kreipsiuosi į buvusius scenos „partnerius“. Galbūt jie panorės įsigyti mano kompaktinį diską. Aišku be nuolaidos, nes aš jų jiems padariusi ir taip nemažai."
 
A.Petravičienė mano, jog gali sulaukti daug kritikos, pranešusi apie albumo leidybą, tačiau piktavaliams nori perduoti šią žinutę:
"Tiems, kurie galbūt nesusilaikys iš piktumo, kurie kaimynų rateliuose arba internetinių portalų komentarų skiltyse su dižiausiu azartu puls mane niekinti, noriu iš karto padėkoti. Nėra baisiau, kai žmonės tau lieka abejingi."