Naujoje fotosesijoje grupės „Vyšnios“ narės virto moderniomis snieguolėmis: siūlo atsisakyti materialių dovanų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-04 09:51 Armino Cicėno nuotr.

Naujoje fotosesijoje grupės „Vyšnios“ narės virto moderniomis snieguolėmis: siūlo atsisakyti materialių dovanų

Artėjant gražiausioms metų šventėms gražuolės atlikėjos iš merginų grupės „Vyšnios“ nusprendė įsiamžinti improvizuotoje fotosesijoje. Joje merginoms teko įsikūnyti į Kalėdų Senio asistentes. Modernios snieguolės papasakojo apie savo Kalėdų įpročius, naujienas, kurias stengsis įgyvendinti šįmet, bei novatorišką požiūrį – nematerialias Kalėdų dovanas.

„Daugeliui Kalėdų tematika asocijuojasi su šventine egle, dovanomis, o mums pirmiausia tai asocijuojasi su žmonėmis – mūsų brangiausiais ir artimiausiais. Todėl ir šioje fotosesijoje dominuojame mes pačios ir norime atkreipti dėmesį, jog kur kas svarbiau už bet kokias kalėdines dekoracijas, papuošimus ir dovanas yra žmonių dovanojamas laikas ir rūpestis“, - sakė grupės narės Sandra Navickaitė, Agnė Jarmalavičiūtė ir Aistė Karanauskytė.

Naujojoje fotosesijoje, kurią įamžino Arminas Cicėnas, įvaizdžiu rūpinosi Monika Musteikytė ir Ivona Sormolotienė, dominavo dvi spalvos – juoda ir raudona. Merginos neslepia, jog tai yra kone jų labiausiai mėgstamas spalvų derinys. „Su juoda viskas aišku: tai klasika, tinkanti visur ir visada. Tuo tarpu be raudonos mes neįsivaizduojame Kalėdų“, - spalvų pasirinkimą aprangoje komentavo dainininkės.


Armino Cicėno nuotraukos, Monikos Musteikytės grimas, Ivonos Sormotolienės šukuosenos, drabužiai iš "Mados paslaptys boutique"

Paklaustos apie Kalėdas, visos sutartinai sakė, jog šią šventę mini su šeimos nariais. „Kad ir kur būtume, visada padarome viską, jog per Kalėdas atsidurtume gimtuosiuose Šiauliuose“, - sako Aistė, Sandra ir Agnė, gimusios ir augusios Saulės mieste.

Merginos žada šiais metais šventines dovanas iš materalių paversti nematerialiomis. „Net sugalvojome su merginomis, jog visą gruodžio mėnesį savo šeimos nariams, draugams ir kolegoms darysime po gerą darbą kasdien ir stengsimės, kad tie žmonės nesužinotų, kad būtent mes esame gerosios jų fėjos“, - juokėsi grupės „Vyšnios“ narės.