Prireikė 1000 dienų: grupė “Husarai” pristato pirmąjį klipą, jame – gražuolė debiutuojanti atlikėja Maddam - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-07-30 14:57 HUSARAI su klipo komanda (asmesninio archyvo nuotr.)

Prireikė 1000 dienų: grupė “Husarai” pristato pirmąjį klipą, jame – gražuolė debiutuojanti atlikėja Maddam

Šie metai populiariai vaikinų grupei “Husarai” ypatingi: duetas ne tik surengė rekordinį koncertų skaičių, bet ir po beveik trijų metų nuo debiuto nufilmavo pirmąjį savo vaizdo klipą dainai “Tobulas pasaulis”.

“Švenčiame 1000-ąją grupės dieną. Kadangi skaičius didelis, sau ir gerbėjams padovanojome dovaną. Nusprendėme nufilmuoti pirmąjį klipą”, - pasakojo grupės lyderis ir įkūrėjas Tomas Sinkevičius.

Kartu su kitu nariu Rimtautu Balevičiumi Tomas  įsiamžino romantiškos dainos apie tobulą pasaulį klipe. Pagrindinės herojės – gražuolės dailininkės – vaidmenį gavo “Husarų” bičiulė, debiutuojanti atlikėja Gintė, kuri scenoje prisistatys Maddam pseudonimu.

“Gintę gerai pažįstame, norėjome jos krikštą matyti būtent mūsų klipe. O ir ji puikiai tiko atlikti dailininkės vaidmenį. Nereikėjo net jokių atrankų daryti. Tiesiog vieni kitus atradome”, - džiaugėsi Tomas.

Pasak dainininko, vaizdo klipo darbai vyko labai sklandžiai ir lengvai. Užteko vos paros laiko, kad viskas būtų įamžinta.

“Nedarėme grandiozinio vaizdo klipo, nekeitėme daug lokacijų. Dirbome iš širdies ir, panašu, tai įvertino mūsų klausytojai. Ką tik patalpinome vaizdo klipą savo oficialiame “YouTube” kanale ir feisbuke, o komplimentai pasipylė kaip iš gausybės rago”, - džiūgavo “Husarų” nariai.

T.Sinkevičius neslėpė, kad klipo darbams neatseikėjo krūvos pinigų. “Viskas kainavo panašiai tiek eurų, kiek dienų egzistuoja mūsų kolektyvas, – šyptelėjo pašnekovas. – Kai turi gerų bičiulių, viskas būna labai nebrangu arba nemokamai.”

Beje, pirminė klipo mintis buvo tokia: sterilioje aplinkoje gražuolė dailininkė piešia tobulą pasaulį. “Bet kartais viskas keičiasi jau filmavimo aikštelėje. Norėjome įamžinti tobulą pasaulį, o įamžinome... tobulą vyrą. Bet rezultatu esame labai patenkinti”, - nusijuokė T.Sinkevičius.

Nors pirmojo vaizdo klipo “Husarų” gerbėjams teko laukti beveik 3 metus, dabar grupės nariai ketina filmuoti dar 3. “Ilgai taupėmės, o dabar jau spurtuosime”, - nusijuokė Tomas ir Rimtautas.

Anot atlikėjų, įdomu tai, kad “Tobulas pasaulis” – pirmoji lėta “Husarų” daina, visi kiti iki šiol įrašyti ir atlikti kūriniai būdavo linksmi, ritmingi. Muzikantai sakė, kad tai gali būti nauja “Husarų” dainų era.

Pirmą “Husarų” vaizdo klipą galite pamatyti čia:

 

 

Karšti pasiūlymai