Marina Bui-Velečkienė parodė nėščiosios pilvuką - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-12 09:29 Asmeninio archyvo nuotr.

Marina Bui-Velečkienė parodė nėščiosios pilvuką

Šiuo metu antrojo vaikelio besilaukianti buvusi dainininkė, o dabar grožio specialistė Marina Bui-Velečkienė tiesiog žydi. Moteris šiuo metu kūdikio laukiasi 19-ą savaitę, tačiau jau matosi nėštukės pilvukas.

Prieš mėnesį portalas MIESTE.lt pirmasis pranešė, kad nuo bausmės įkalinimo įstaigojo besilaukiančio mylimojo Sauliaus Velečkos Marina laukiasi vaikelio. Moteris, jau auginanti dukrą iš pirmos santuokos, neslėpė džiaugsmo ir davė mums atvirą interviu apie nėštumą.


Asmeninio archyvo nuotr.


Asmeninio archyvo nuotr.

"Visų pirma, nemaniau, kad žinia apie nėštumą jus pasieks labai greitai. Saugojome ją nuo aplinkinių, tačiau žmonių smalsumas mano gyvenimui padarė savo. Nepkstu, nes šiuo metu išgyvenu labai mielą ir gražų gyvenimo tarpsnį. Kaip ir su pirmuoju vaiku, jausmas būti nėščiai yra nepakartojamas. Esu visų lepinama", - džiaugėsi Marina.

Buvusi dainininkė neslepia, kad sužinojus apie antrąjį nėštumą, ją apėmė euforija. "Mano artimieji ir, žinoma, mes su kūdikio tėčiu, labai džiaugėmės sulaukę tokios naujienos. Juk tiek metų svajojome, tiek planavome, o viskas gavosi natūraliai. Tikiu, kad Dievulis mums šį kūdikėlį siunčia kaip stiprybę. O man asmeniškai - kaip pastiprinimą šiuo sudėtingu gyvenimo laikotarpiu", - atvirauja antrojo kūdikio besilaukianti MIESTE.lt pašnekovė.

Moteris neslepia, kai žinia apie jos nėštumą su įkalinimo įstaigoje esančiu kūdikio tėčiu ir jos vyru Sauliumi Velečka apskriejo Lietuvą, pasipylė neigiami ir įžeidžiantys komentarai. Interneto portalų lankytojai buvo negailestingi ir žemino Mariną bei jos mylimąjį. "Man tai  buvo šlykštu skaityti. Nesuprantu, kodėl žmonės tokie pikti. Dievuliau, jūs pasidžiaukite, gal ir jums tokia laimė ateis į namus. Pildami ant kitų žmonių pamazgas, laimingesni netapsite. Juk manęs niekas artimai nepažįstate taip, kaip mano draugai ar šeima. Nejaugi nesuprantate, kad galiu jus paskųsti policijai ir kreiptis privataus kaltinimo tvarka į teismą. Negi nebijote atsakomybės? Eilinį kartą įsitikinau, kad nereikia skaityti internetinių komentarų ir nusileisti iki tų žmonių lygio", - apmaudą liejo garsi moteris.

M.Bui-Velečkienę šokiravo ir interneto komentatorių skleidžiama informacija, esą ji neaugina dukros, kurios susilaukė su savo buvusiu vyru Andrėjumi Daščenka. Moteris tai vadina šmeižtu.
"Pirmą ir paskutinį kartą visiems pranešu, kad mano dukrytė Ešli gyvena su manimi. Prie dukters auklėjimo prisideda ir jos tėtis. Kiek interneto komentatoriai dar gali šmeižti mane, esą iš manęs atimtos teisės į vaiką ir pati dukra? Žmonės, būkite protingesni: negi aš palikčiau savo vaiką? Taip, buvo laikotarpis, kai labai pykomės su buvusiu vyru, tačiau tai jau praeityje. Su Andrėjumi gerai sutariame dėl vaiko auginimo ir auklėjimo", - patikino Marina.


Asmeninio archyvo nuotr.,  Gretos Vireliūnaitės-Kalinauskienės grimas ir šukuosena

Paklausta, kaip dukra reagavo į būsimą broliuką ar sesutę, M.Bui-Velečkienė neslepia, jog reakcija buvo savotiška. "Ešlytė - mūsų lepunėlė. Iš pradžių į mano nėštumą reagavo keistokai, gal net pajutau pavydo. Tačiau tai tebuvo pirminė reakcija. Dabar su dukra laukiame naujagimio ir kartu svarstome būsimo vaiko vardus", - džiaugiasi buvusi dainininkė.

Pastaruoju metu Marina stengiasi susikoncentruoti į teigiamus dalykus ir nekaupti savyje neigiamų emocijų dėl bloga linkinčių žmonių. Moteris džiaugiasi, kad nors ir retai, tačiau gali pasimatyti su savo vyru.

"Vieną kartą per mėnesį gauname ilgalaikį pasimatymą, parą laiko. Tačiau to reikėjo laukti 4 metus (kai įsigaliojo naujas įstatymas). Iki tol savo vyrą galėjau matyti tik per stiklą, - sako Marina. - Taip, tai mano gyvenimas, kurį pasirinkau pati, nieko neverčiama. Tai didelė kančia ir liūdesys, bet tam ir yra mūsų gyvenime išbandymai, kad įsitikintume, ar tikrai mūsų surastas žmogus priklauso mums."

Filosofiškai į gyvenimą žiūrinti Marina neslepia, kad sunkumai ją padarė stipresne. Moteris įsitikinusi, jog kai iš tiesų myli žmogų, dar labiau stengiesi dėl santykių: "Tikrąjį žmogaus veidą pamatai tik tada, kai nutinka nelaimė."
Vis dėlto žinia dėl nėštumo su mylimuoju Marinai buvo viena laimingiausių gyvenime. "Mes planavome ir labai norėjome šio vaikelio", - džiaugiasi pašnekovė.

Marina paatviravo ir apie antrąjį nėštumą, papasakojo, kaip šiuo metu jaučiasi. "Kadangi tai antras mano nėštumas, jaučiuosi pakankamai gerai. Kartais noriu sparčiau kažką nuveikti, nes užmirštu, jog esu nėščia. Bet tai prisiminusi sustabdau tempą, - šypteli portalo MIESTE.lt pašnekovė. - Aš ir toliu dirbu vizažo srityje, nes nėštumas - tai ne liga. Galima viską suspėti ir judriai gyventi toliau. Visiems skeptikams galiu pasakyti: viskas su manimi yra gerai."

Marina didžiuojasi savo dukryte, kuri šiuo metu baigia 3-ią klasę. Pati M.Bui-Velečkienė taip pat mokosi - ji žengia į trečią teisės ir valdymo mokslų kursą, dar randa laiko ir padirbti.

Baigdama interviu Marina nusprendė žmonėms, ypač neigiamai apie ją kalbantiems, turėti daugiau pozityvumo. "Daugiau šypsokitės vieni kitiems, siųskite savo gėrį, nes jis grįš bumerangu. Linkiu visiems manęs nekenčiantiems žmonėms sėkmės ir didžiausios laimės gyvenime. Nenuleiskite rankų, viskas ir jūsų gyvenime bus gerai. O sau norėčiau palinkėti tik vieno, ko trūksta iki pilnos laimės, - vyro laisvės", - atvirą interviu su portalu MIESTE.lt baigė M.Bui-Velečkienė.