Iglei Bernotaitytei suėjo 18: pagaliau prabilo ne tik apie karjerą, bet ir asmeninį gyvenimą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-15 09:42 Roberto Daskevičiaus nuotr.

Iglei Bernotaitytei suėjo 18: pagaliau prabilo ne tik apie karjerą, bet ir asmeninį gyvenimą

Lietuvos pramogų pasaulyje Iglė Bernotaitytė išgarsėjo laimėjusi populiarųjį šou „X Faktorius“. Lapkričio 15-ąją jai suėjo 18 metų. Jau dabar atlikėja demonstruoja brandą kalbėdama apie karjerą, o pokalbiui pasisukus apie asmeninį gyvenimą užtikrina, kad meilei dar ne laikas.

Igle, kaip pasikeitė gyvenimas laimėjus „X Faktorių“?

Iš tikrųjų jis tapo visiškai kitoks: didesnis užimtumas, daugiau žinučių telefone, įvairūs koncertai, fotosesijos, filmavimai. Niekada apie tai nė nesvajojau.

Ar užklupus populiarumui keitėsi draugų ratas?
Keitėsi, nes pamačiau, kurie buvo tikri draugai ir visada palaikė, o kurie atsigręžė tik nugalėjus. Aišku, atsirado ir naujų draugų. Džiaugiuosi pažintimi su jais.

Esate aktyvi socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „Snapchat“. Kaip atsirenkate, ką viešinti, o ką palikti mobiliajame telefone?
Nesu didelė „Snapchat“ gerbėja. Dažniau naudoju „Instagram“ paskyrą. Ten nuotraukos tvarkingos, užfiksuotos nuostabios akimirkos, gera jomis dalytis su žmonėmis. O į „My Story“ keliu medžiagą, kuri kitus prajuokintų arba informuotų apie mano dabartinę veiklą. Nebijau iš savęs pasijuokti.

Debiutas su singlu daugiau nei sėkmingas – surinkote beveik 4 mln. peržiūrų „YouTube“. Ar tikėjotės to?
Labai norėjau, kad žmonėms patiktų tiek daina, tiek jos klipas, bet to tikrai nesitikėjau. Keista važiuojant automobiliu išgirsti savo balsą per radijo stotį. Džiaugiuosi, kiek su komanda padarėme ir kiek dar padarysime.

Kada pristatysite naujų dainų? Ar galvojate apie albumo leidybą?
Žinoma, yra tokių minčių, bet nereikia visko griebti iš karto. Viskam savas laikas, po truputį judame toliau.

Ar pati kuriate dainas – muziką arba žodžius?
Kol kas pasitikiu kompozitoriumi. Man patinka, kaip jis viską pateikia. Ir pati esu sukūrusi dainą, manau, greitai ją išgirsite (šypteli).

Kokioje keisčiausioje vietoje yra tekę dainuoti?
Gal ne keisčiausia, bet įdomiausia buvo Ispanijoje. Ten manęs niekas neatpažįsta, nėra matę. Atostogavome viešbutyje netoli Barselonos, ten buvo karaokės vakaras. Aš išdrįsau padainuoti savo mėgstamiausią dainą – Bruno Marso „When I Was Your Man“. Visi žmonės atrodė ir buvo nustebę. Buvo smagu ir keista.

Ar jau patyrėte, ką reiškia nematoma pramogų pasaulio pusė: ilgos kelionės, laukimas prieš filmavimus televizijoje?
Žinoma, patyriau, bet galiu pasakyti, kad vis tiek smagu. Tai nevargina manęs blogąja prasme.

Vis dar mokotės mokykloje. Kaip sekasi suderinti mokslus ir muzikinę veiklą? Esate labiau linkusi į tiksliuosius ar į humanitarinius mokslus?
Esu humanitarė. Matematika man visai ne prie širdies, bet yra žodis „reikia“. Nieko nėra neįmanomo, svarbiausia nepasiduoti. Koncertai nevyksta per pamokas, tad spėju viską padaryti.

Jau žinote, ką norėtumėte studijuoti? Ar apskritai ketinate stoti į aukštąją mokyklą?
Turiu labai didelį norą, jo sieksiu ir atskleisiu tik tada, kai tai bus padaryta. Kol kas nenoriu pasakoti, kad, jei nepavyks, neapsikvailinčiau.

Are esate religinga? Koks apskritai Jūsų požiūris į Dievą?
Įdomus klausimas, nes stoviu ant stogo krašto ir nesu visiškai apsisprendusi. Domiuosi ezoterika, tai iš dalies įeina į tikėjimą, bet nesu visiškai tikinti. Turiu savo įsitikinimus.

Šiuo metu gyvenate Marijampolėje. Baigusi mokyklą ketinate likti Suvalkijoje?
Jei pasiseks su muzika, Marijampolę teks palikti ir keliauti į Vilnių. O jeigu ne, teks palikti Lietuvą ir laimės ieškoti svetur. Gal Italijoje. O gal Ispanijoje. Laikas parodys.

Neseniai išsiskyrėte su Ignu Leliu. Buvo sunku dviem žinomiems žmonėms kurti santykius?
Manau, buvo nei sunku, nei lengva. Reikėjo išmokti prisitaikyti ir priimti protingus sprendimus, tačiau vis dar dvejoju, ar esu pasirengusi santykiams. Šiuo metu savo laiką skiriu mokslams, muzikai, šeimai ir draugams, nes tai svarbiausia.

Jus vargina aplinkinių dėmesys? Ar norite nuo jo pasislėpti? O gal, priešingai, mėgstate dėmesį?
Man patinka aplinkinių dėmesys, patinka, kai vertina tai, ką darau, kai vertina mano pastangas. Būtų keista, jei nebūtų taip, kaip yra dabar. Džiaugiuosi, kad viskas apsivertė aukštyn kojomis, išmokau daug pamokų, daug išgyvenau. Dabar judu toliau į priekį.

Ar bijote žvaigždžių ligos? Ką darytumėte, jei pasireikštų pirmieji simptomai?
Kartą Saulius Urbonavičius-Samas man sakė, kad visi apsergame vadinamąja žvaigždžių liga, tik vieni labiau, o kiti mažiau. Manau, išlikau tokia pati, tik tapau stipresnė ir atsparesnė neigiamai energijai.