Naują šukuoseną pasidariusi dainininkė K.Radžiukynaitė: yra priežastis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-08 09:52 "Emmediciotto Lietuva" nuotr.

Naują šukuoseną pasidariusi dainininkė K.Radžiukynaitė: yra priežastis

Įsimylėjai? Iškeliauji? Gal išteki? - pasipylė spėlionės, vos dainininkė Kristina Radžiukynaitė pasidalino nuotrauka iš grožio studijos. Jos draugai žino – kai Kristina sėda į kirpėjo kėdę, pokyčiai palies ne tik plaukus.„Dabar jau tikrai įsimylėjau! Savo naują šukuoseną! Pastaruoju metu nemažai keliavau, todėl saulė ir vėjas nemenkai nualino plaukus. Be to, šiemet turiu be galo daug veiklos, todėl ir laiko priežiūrai skyriau mažai. Užtai dabar būtų tikrai gaila juos apleisti!“ - neslėpė miuziklų žvaigždė, savaitgalį savo įvaizdį patikėjusi grožio studijos „Kristina” meistrei bei koloristei Žilvijai Matukonytei. 

Atlikėjos plaukai buvo nudažyti naudojant kompanijos "Emmediciotto" integralią apsaugą plaukams bei taikant plaukų struktūrą atkuriančią Ozono terapija.  Ir, visgi, Kristina savo gerbėjams turi daugiau naujienų nei šukuosena. Vaidmenis
ypač populiariuose miuzikluose „Rent“ bei „Kaip prasisukti versle be didelio vargo“ sukūrusiai dainininkei pagrindinį vaidmenį patikėjo režisierius Ramūnas Cicėnas. Jis šiuo metu stato miuziklą „Meilutė“. 

„Miuziklas reikalauja atrasti naujas savo asmenybės puses. Tikiu, kad naujas įvaizdis man padės“, - sakė K.Radžiukynaitė, nuo rudens debiutuosianti ir muzikiniame televizijos projekte „Lietuvos balsas“.