Ingridai Kazlauskaitei teko susidurti su didžiausiomis savo baimėmis - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-05 09:22 Organizatorių nuotr.

Ingridai Kazlauskaitei teko susidurti su didžiausiomis savo baimėmis

Įsibėgėjus vasaros koncertų maratonui, atlikėja Ingrida Kazlauskaitė su savo ištikimomis bendražygėmis šokių grupe „Girls ONLY“ randa laiko ir pramogoms. „Šįkart norėjosi aštresnių pojūčių, tad nusprendėme apsilankyti „Lost Escape“ siaubo kambaryje“, - pasakojo Ingrida Kazlauskaitė.

Merginos prisipažino, kad į siaubo filmo „Pjūklas“ motyvais kurtą pabėgimo kambarį ėjo su didžiule baime. „Labai bijau kraujo, todėl man šis merginų sumanymas pasirodė kaip tikra beprotybė“, - sakė šokėja Berta Neverauskaitė.

„Aš paniškai bijau aukščio, vorų ir uždarų patalpų. Bet šįkart nutariau, kad metas su savo baimėmis susidurti akis į akį ir jas nugalėti“, - sakė I. Kazlauskaitė.

Merginos valandą praleido uždarame kambaryje, kur jų laukė galvosūkiai ir bei kraują stingdančios užduotys. „Klykiau kiek tik leido gerklė, kai reikėjo kišti ranką į vamzdį ir ištraukti raktą. Ten jutau kažką judant, o dar netikėtai įsijungė kažkoks aparatas ir atrodė, kad tą mano rankytę sumals kaip kokioj mėsmalėj“, - įspūdžiais dalijosi Ingrida.

„Man buvo baisiausia, kai reikėjo virš kabančios giljotinos sukišti rankas. Atrodė, kad bet kurią akimirką gali atsisveikinti su plaštakomis!“ – pasakojo Berta.

Merginos prisipažino, kad buvo akimirkų, kai norėjosi viską mesti ir tiesiog pabėgti, bet kaskart vis prisimindavo, kad visa tai – tik žaidimas. „Viskas taip realistiška, tikroviška. Tave įtraukia gausybė galvosūkių. Bandai juos išspręsti, o tuo pačiu ir šiurpas per kūną eina. Neįtikėtinas jausmas! Esam pakrautos adrenalinu visai savaitei. Žaviuosi tuo žmogumi, kuris visa tai sugalvojo“, - Ingrida negailėjo komplimentų „Lost Escape“ kambarių įkūrėjams.