30-ą jubiliejų švenčianti Girmantė Vaitkutė: "Kai ką būčiau dariusi kitaip, bet nieko nesigailiu" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-18 12:52 Kipro Kublicko nuotr.

30-ą jubiliejų švenčianti Girmantė Vaitkutė: "Kai ką būčiau dariusi kitaip, bet nieko nesigailiu"

Klausytojų meilę pelnusi žinoma Lietuvos dainininkė Girmantė Vaitkutė šiandien švenčia savo 30-ąją sukaktį. Pasak pačios jubiliatės, didžiausia jos atrama – šeima, kuri jau spėjo šįryt nustebinti gimtadienį švenčiančią balsingąją atlikėją.

„Nesijaučiu kaip nors išskirtinai - net nežinau, ar skaičius ką nors pakeičia. Tiesą sakant, kelios savaitės iki gimtadienio buvo toks jausmas aplankęs, kad atsivers naujo dešimtmečio puslapis. Tačiau tai - įkvepia ir be galo įdomu. Sveikintojų netrūksta nuo vakar vakaro, jaučiuosi pagerbta“, - su šypsena kalbėjo Girmantė.

Jau šiandien vakare dainininkė švęs jubiliejų viename Vilniaus barų artimų žmonių apsuptyje ir, be abejo, su muzika. „Jeigu yra proga, kodėl nepasidaryti išskirtinės dienos sau? Šįkart sukviečiau tikrai nemažą kompaniją, kartu bendrausime, muzikuosime ir, tikiu, labai gražiai praleisime vakarą“ – sakė sukaktuvininkė.


Kipro Kublicko nuotr.

Pati jubiliatė džiaugiasi pripildyta išskirtinio dėmesio diena, tačiau žvelgianti atgal vis dėlto šį tą pakeistų. „Jei tektų dar kartą gyventi paskutinį dešimtmetį su dabartinėmis smegenimis, ko gero, labiau taupyčiau laiką priimdama svarbius sprendimus, mažiau atidėliočiau. Tačiau dėl nieko nesigailiu“, - pasakojo sukaktuvininkė.

Šie metai dainininkei jau yra ypatingi - jubiliejus sutampa su Lietuvos šimtmečiu, su skautų šimtmečiu. Tai svarbios Girmantei datos. Pašnekovė įsitikinusi, kad nemažai įsimintinų dienų dar laukia ateityje. Na, o gimtadienis jaunajai dainininkei - tarsi tramplinas, atgimimas ir tikras pavasaris. „Jaučiu jėgų antplūdį, o tai tikrai padės planuose“, - džiaugiasi G.Vaitkutė.