Įvyko išskirtinis Alen Chicco koncertas bažnyčioje: kai ką gali šokiruoti (foto) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-12-25 17:57 Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Įvyko išskirtinis Alen Chicco koncertas bažnyčioje: kai ką gali šokiruoti (foto)

Kūčių išvakarėse šv. Kotrynos bažnyčioje „X faktoriuje“ išgarsėjęs vaikinas Alen Chicco – Tomas Alenčikas, surengė tikrą šou. Debiutinis vaikino koncertas pritraukė pilną bažnyčią šventiškai nusiteikusių žmonių.

Įspūdingomis „AB Light“ šviesomis papuošta bažnyčia virto dūmų, muzikantų, atlikėjų ir šokėjų pilna scena. Pats Alen Chicco prisipažino, kad šis koncertas jam yra nemažas iššūkis, mat jame atsispindėjo daug asmeninių detalių ir jo sielai artima muzika.

Tomas atliko ne tik jį išgarsinusius kūrinius, bet ir gausybę kitų visame pasaulyje žinomų dainų: „Nature Bay“, „Marry the Night“, „Apologize“, „Forver Young“ ir kt. Šios dainos yra itin artimos atlikėjui, nes kaip sakė jis pats, tokia muzika ne tik lydi jį visą gyvenimą, bet ir atspindi jo mintis. 

Atlikėjas stebino ne tik savo kvapą gniaužiančiu balsu, bet ir pasirinktais šou elementais. Kai kurių jo pasirodymo detalių jokios Lietuvos scenoje dar nebuvo. Koncertas buvo itin intymus ir asmeniškas. „Taip sunku kalbėti apie intymius dalykus, kalbėti viešai, kalbėti bažnyčioje. Lengviau nusijuokti ir pareiti prie rimtesnių temų. Bet ne, ne šiandien. Muzikos pagalba šiandien kalbu apie proto ir kūno galią priimti malonumą be jokios gėdos, nes jos ir neturėjo būti. Nuo pat pasaulio pradžios. Odė seksui!“ – sušuko Tomas Alenčikas nuo bažnyčios scenos. 

Pirmą kartą lietuvių atlikėjo koncerte, vykusiame bažnyčioje, pasirodė „pole dance“ šokėja. Ilonos šokis pribloškė koncerto svečius, tačiau Tomas ir jam padėjusių organizatorių komanda nenorėjo, kad renginys atrodytų, kaip eilinis koncertas. Moteris pademonstravo savo kūno lankstumą ir kaitino bažnyčioje buvusių vyrų kraują. Viskas, ką žiūrovai stebėjo bažnyčioje atspindėjo menišką Alen Chicco sielą. Vaikinas netgi paruošė specialią prozą, suteikusią koncertui dar daugiau jausmingumo. Renginyje apsilankė visas būrys žinomų veidų, neabejingų Alen Chicco muzikai: vestuvių planuotoja Laura Vagonė, dizaineris Robertas Kalinkinas, fotografas ir socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas ir daugybė kitų garsių Lietuvos žmonių.

Kylančiai popžvaigždei įgyvendinti visas idėjas padėjo ir viso pasiruošimo metu palaikė renginių organizatorius Mantas Linkevičius.

 

Karšti pasiūlymai