Violetos ir Viliaus Tarasovų gerbėjams – net dvi muzikinės naujienos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-06 15:00 Asmeninio archyvo nuotr.

Violetos ir Viliaus Tarasovų gerbėjams – net dvi muzikinės naujienos

Savo muziką dozuotai pristatantys dainininkai Violeta ir Vilius Tarasovai šiandien praneša savo klausytojus  pradžiugisiantys dvigubai. Balsingieji atlikėjai gerbėjų teismui atiduoda naujausią kūrinį, be to, informuoja, kad jų pirmasis bendras albumas jau pakeliui.

„Su didžiausiu jauduliu ir nekantrumu norime atiduoti į klausytojų rankas, o tiksliau ausis, mūsų naują dainą  „Būsiu čia“. Kiekvienas muzikantas žino tą jausmą, kai jo muzikiniame gyvenime atsiranda naujas kūrinys. Kaip smagu jį paleisti eterį, kad juo galėtum džiaugtis ne tik tu, o ir aplinkiniai. Daina, mūsų manymu, skamba linksmai ir šiltai, šio gana niūraus ir šalto pavasario fone. Tad visiems norisi palinkėti geros nuotaikos ir šiltos artėjančios vasaros“, - sako Violeta ir Vilius.

Šis kūrinys papildys dainų, kurios bus įtrauktos į pirmą bendrą albumą, sąrašą. 10 metų kartu muzikuojantys  Tarasocai  jau šį rudenį žada išleisti albumą, kuriame skambės tiek žinomos, tiek visiškai negirdėtos dueto dainos.

Pasak atlikėjų, dainų rinkinyje bus visos jiems svarbios ir ypatingos dainos, kurios, kaip tikisi patys atlikėjai, maloniai nustebins klausytojus.

Naujausią Violetos ir Viliaus Tarasovų dainą galite išgirsti čia: