Simona Milinytė arba kitaip Simonna šį kartą Velykų šventes praleido kiek kitaip - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-04 09:52 Asmeninio archyvo nuotr.

Simona Milinytė arba kitaip Simonna šį kartą Velykų šventes praleido kiek kitaip

„Pas mane viešėjo draugai iš Anglijos. Mano vienas geriausių draugų - Vincent Ford yra nuostabus makiažo meistras. Jis gyveno Los Angeles ir buvo vienas pirmųjų mano sutiktų makiažo artistų. Labai susibendravom, tačiau prieš pora metų jis išsikraustė gyventi į UK.” - pasakojo Simona.

Per šventes į Los Angeles grįžęs Simonos draugas ir atlikėja nepraleido progos išbandyti naujų makiažo tendencijų.  „Kadangi Vincent čia, pagalvojom kodėl gi nepasidarius makiažo ir nepabandžius ant manęs kitokių įvaizdžių. Na o jau kadangi ir makiažas yra, tai kodėl nepasidarius dar ir fotosesijos.” - juokėsi Simona.

„Man kiekvienas naujas įvaizdis - naujas išbandymas. Nebijau ekspermentuoti ir bandyti viską, todėl šioje fotosesijose tapau gan agresyvi. Su Vincent išbandėm dabar labai naudojamą makiažo stilių - “rose nude smokey eye”. Jis šį makiažą daro dabar gan dažnai dirbdamas Londone, New York, su įvairiais madų dizaineriais, bei dažydamas modelius podiumui.”

Vincent Ford dirba su žymiausiomis makiažo agentūromis, žvaigždėmis ir modeliais. Jis darė makiažą ir modeliams per London Fashion Week, ir buvo vienas iš makiažo specialistų Beyonce & Nicki Minaj muzikos klipo filmavime.

„Esu nepaprastai laiminga, kad Vincent aplankė mane Los Angele per Velykų šventes. Visada smagu praleisti laiką su mylimais draugais, o kai deaugas makiažo meistras, be galo smagu ir padirbėti kartu. Šį kartą mano fotosesija yra gan per viduriuką. Turėjau ir seksualių ir naturalių fotosesijų. Ši fotosesija yra kažkur viduryje. Ne per daug seksuali, tačiau gan agresyvi. Kodėl ne? Man patinka bandyti viską!” – sakė Simona.

Asmeninio archyvo nuotr.