Slapta ištekėjusi dainininkė parodė suapvalėjusį pilvuką - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-11 11:53

Slapta ištekėjusi dainininkė parodė suapvalėjusį pilvuką

Neseniai portalas MIESTE.lt skelbė, kad net porą mėnesių nuo žiniasklaidos savo vestuves pavyko nuslėpti dainininkei Karolinai Juškaitei-Carol. Moteris mums atskleidė, kad laukiasi vaikelio, o dabar parodė ir suapvalėjusį pilvuką. Nuotraukoje moteris pozuoja su sau artima mergina ir neva perteikia liekninamųjų piliulių poveikį (nes bičiulė yra be pilvuko). Smagi fotogtrafija sulaukė smagių bičiulių reakcijų.

Atlikėja Karolina Juškaitė paslapčiomis ištekėjo žiemą, bet nuo žiniasklaidos žavingai jaunai moteriai šią naujieną pavyko nuslėpti.

Dabar galima pasigrožėti ir pirmuoju kadru iš Karolinos ir Klaido vestuvių.


Asmeninio archyvo nuotr.

"Nerealiai jaučiuosi. Širdis dainuoja kiekvieną dieną. Ir nors praėjo daugiau nei mėnuo, mes su vyru dar skraidom padebesiais. Mūsų draugystė trunka dvejus metus ir visą laiką skraidau padebesiais. Niekada nesitikėjau, kad rasiu tokį savą žmogų. Esu be proto laiminga", - portalui MIESTE.lt sakė prieš kelis mėnesius ištekėjusi Karolina.

Šeimos pagausėjimo dainininkė sulauks vasarą.

Ši atlikėja gerai žinoma iš projektų "Muzikinė kaukė", "Lietuvos balsas", taip pat ji buvo pradėjusi solinę karjerą kaip Carol, įdainavusi superhitą su vaikinų grupe "Pikaso".