Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-11-12 16:50 Asmeninio archyvo nuotr.

Už dainą "Šėtone, prašau" Whydotui gresia baudžiamoji atsakomybė

Prieš kelias savaites Vaidotas Grincevičius - Whydotas pristatė dainą "Šėtone, prašau". Šiandien daina pašalinta iš interneto, o už ją autoriui gresia baudžiamoji atsakomybė.

"Vaikų teisės mus padavė į teismą", - portalui MIESTE kalbėjo Vaidotas. Jo namuose apsilankę pareigūnai konfiskavo tris kompiuterius ir vaizdo kameras. Daina "Šėtone, prašau" pašalinta iš interneto. "Lietuviai nesupranta humoro, tai nebuvo tiesioginis smurto skatinimas", - tikino Whydotas, kuris kaltinamas smurto prieš nepilnamečius kurstymu.

"Daina buvo sukurta juoko forma apie vaikus, kurie negerbia suaugusiųjų, juos erzina, apgaudinėja, o ne visiems vaikams. Humoro forma nešame žinią vaikams, kad jie suprastų, ką daro", - pristatydamas dainą prieš kelias savaites portalui MIESTE kalbėjo Vaidotas. Kokia baudžiamoji atsakomybė gresia autoriui, dar neaišku. 

Portalas MIESTE primena, jog daina sulaukė įvairių vertinimų. Internete net buvo paviešintas atviras pasipiktinusios mamos laiškas, adresuotas dainos kūrėjui ir kitiems tėvams.

SENSACIJA: "AFERISTAI" DĖL "YOUTUBE" NET METĖ MOKYKLĄ