Drąsų ir seksualų įvaizdį mėgstančiai Paulai sueina 18-a: laukia permainos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-24 12:37

Drąsų ir seksualų įvaizdį mėgstančiai Paulai sueina 18-a: laukia permainos

Viena perspektyviausių jaunosios kartos atlikėjų Paula Valentaitė, savo profesionalią muzikinę karjerą pradėjusi vos 16 – os metų, šiandien švenčia pilnametystę. Jauna dainininkė atvirai papasakojo apie laukiančias permainas ir pirmąsias staigmenas.

Į Lietuvos muzikinį pasaulį jauna mergina įsiveržė tarsi viesulas ir 2017 metų pradžioje pristatė debiutinį savo kūrinį „Let U Go“, su kuriuo tais pačiais metais išbandė jėgas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Ten Paula ne tik nurungė pusšimtį scenos senbuvių, bet ir pasiekė atrankos finalą.

Tuomet atlikėja įsiminė ne tik puikiu kūriniu bei vokaliniais sugebėjimais, bet ir savo drąsiais įvaizdžiais. Paula jau tuomet turėjo aiškų požiūrį į replikas dėl aprangos, kuriuo vadovaujasi ir dabar.

„Apranga visuomet buvo ir bus tokia, su kuria jausiuosi scenoje gerai ir nevaržys mano judesių. Su komanda visada stengiamės suderinti viską taip, kad ne tik atspindėtų kūrinius, bet ir būtų bendras sceninis vaizdas. Kartais būdavo gaila, kad dėl aprangos antrame plane likdavo kūryba, į kurią sudedu labai daug savęs, tačiau džiugu, kad daug žmonių tai pajaučia“, - atvirauja Paula.

Paklausta mergina, ar sulaukusi pilnametystės ketina būti dar drąsesnė ir tikisi, kad apranga nebus vertinama pagal jos amžių – juokiasi.

„Tiesą sakant apie tai niekada negalvojau. Kaip ir minėjau – rengiuosi taip, kad jausčiausi gerai. Žinoma, anksčiau išsakytas argumentas, kad esu nepilnametė jau nebegalės būt taikomas, bet aš to nesureikšminu“, - juokiasi atlikėja.

Pasak Paulos, 18 – asis gimtadienis nelabai skiriasi nuo ankstesnių, tačiau vieno pokyčio mergina laukė, tai galimybės išlaikyti vairavimo egzaminą ir gauti teisę vairuoti automobilį.

„Pagrindinis dalykas, dėl kurio laukiau šios dienos – vairavimo teisės. Jau senokai lankau vairavimo mokyklą ir laukiu, kada galėsiu gauti vairuotojo pažymėjimą. Gyvenu Vilniaus priemiestyje, tad dažnai pagalvoju, kaip būtų patogu sėsti į savo automobilį ir parvykti namo. Visa kita iš esmė bus lygiai taip pat kaip iki šiol“, - džiaugsmo neslepia pilnametystės sulaukusi Paula.

Gimtadienio dieną mergina sulaukė jau ne vienos staigmenos bei gausybės dovanų. Išmušus vidurnakčiui laukė pirmosios staigmenos iš draugų, ryte įsimintiną staigmeną paruošė ir atlikėjos šeima.

„Tiesą sakant tai, kas prasidėjo dar vidurnaktį buvo visiškai netikėta. Nesitikėjau tokių staigmenų, kokių sulaukiau. Jau spėjau išlieti ne vieną džiaugsmo ašarą. Gavau nemažai su muzika ir jos kūryba susijusių dovanų bei bilietą į mano labai mėgstamos atlikėjos MØ koncertą Latvijoje. Nereali diena!“, - džiaugsmo neslepia atlikėja.

 

Karšti pasiūlymai