Hito „Ieškau“ bendraautorius, muzikos prodiuseris ir reperis Niko Barisas pristato naują dainą ir video - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-01-21 12:47

Hito „Ieškau“ bendraautorius, muzikos prodiuseris ir reperis Niko Barisas pristato naują dainą ir video

2019-uosius metus muzikos prodiuseris ir reperis Niko Barisas pradeda pristatydamas naujausią savo dainą. Nuo šiandien atlikėjo gerbėjai gali ne tik klausytis naujo Niko Bariso hito „Parodyk man“, bet ir peržiūrėti dainos vaizdo klipą.

Kasparas Barisas, žinomas kaip Niko Barisas, hip-hopo atlikėjo muzikinę veiklą pradėjo 2013 m. Nuo 2016 m. jis prisijungė prie komandos „8 kambarys“. Solo atlikėjo pozicijas Niko sutvirtino pernai išleidęs dideliu hitu tapusį kūrinį „Ieškau“ (kartu su „8 kambarys“), kuris „YouTube“ kanale buvo peržiūrėtas daugiau nei 3 mln. kartų. Nemažais hitais tapo kitos dvi atlikėjo solo dainos „Butas, kuriame gyvenom“ ir „Taisyklės lieka mano“.

Pernai Niko Barisas, kartu su „8 kambarys“ komanda, surengė įspūdingus pasirodymus Vilniaus miesto festivalyje „M.A.M.A. vasara“ ir Vasaros terasoje. Taip pat, atlikėjas koncertavo „Adform“ kiemelyje ir klube „Gargaras“ Kaune. Metus Niko Barisas užbaigė didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje vykusiame „Radistai &Friends“ šou. Artimiausiuose atlikėjo planuose – pasirodymas muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“.

„Daina „Man parodyk“ yra vienas iš nedaugelio kūrinių be jokios pasakos. Dažnai savo tekstuose mėgstu pafantazuoti, prikurti įvairių detalių, tačiau šis kūrinys yra vienas tų, kuriuose nesislėpdamas atiduodu tikrąjį save, ir tai ką jaučiu. Tikiuosi, kad čia atrasite ir dalelę savęs“, – apie naują dainą sako Niko Barisas.

Niko Barisas – „Parodyk man“: 

 

 

Karšti pasiūlymai