Šventinius „Denim Dream“ įvaizdžius pristatantys I. Bernotaitytė ir T. S. Pham negaili komplimentų vienas kitam - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-05 10:44 "Denim Dream" nuotr.

Šventinius „Denim Dream“ įvaizdžius pristatantys I. Bernotaitytė ir T. S. Pham negaili komplimentų vienas kitam

Į Lietuvą atėjusi žiema jau netrukus padovanos mums pačias gražiausias metų šventes. Kalėdinis laikotarpis – vakarėlių ir įvairių susibūrimų metas. Nežinantiems, ką vilkėti švenčių metu, drabužių ir aksesuarų parduotuvių tinklas „Denim Dream“ siūlo net šešis skirtingus pasirinkimus. Juos pristato „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė ir užsienyje Lietuvą garsinantis modelis Tuen Simonas Pham.

Populiari dainininkė ir milijono vertu veidu vadinamas modelis iki fotosesijos nebuvo pažįstami. Įsijausti į modelio vaidmenį ir prieš fotografą įkūnyti švęsti nusiteikusią porą Iglei prireikė šiek tiek laiko. „Iš pradžių buvo gana nedrąsu, juk nesu profesionalė. Nemoku kaip Simonas laisvai jaustis prieš kamerą, pozuoti atsipalaidavusi. Aš toks žmogus – man reikia priprasti prie šalia esančio. Tačiau įsivažiavus darbas ėjosi puikiai. Simonas pasidalino keliais naudingais profesiniais patarimais, tad nuotraukos iš tiesų nuostabios. Simonas man pasirodė labai draugiškas, paprastas vaikinas“, – darbo rezultatais džiaugėsi Iglė. 

Simonas taip pat negailėjo gražių žodžių fotosesijos partnerei. Iglė jam pasirodė linksma, draugiška, daug dirbanti ir savo tikslų siekianti mergina. „Iš pradžių buvo šiek tiek nedrąsi, o vėliau puikiai įsijautė į vaidmenį. Nors ji tapo garsi labai jauna, tačiau tikrai nėra užrietusi nosies“, – sakė modelis.

I. Bernotaitytei patiko visos demonstruotos suknelės, tačiau geriausiai ji jautėsi su mėlyna, gėlių raštais puošta suknia ir ilgais, verstos odos batais ant kulno. Suknelė paryškino liekną Iglės liemenį ir sukūrė šventiškai romantišką įvaizdį. T. S. Pham labiausiai patiko linksmą nuotaiką spinduliuojantis įvaizdis – pilkas megztinis, tamsiai mėlyni džinsai ir žieminė kepurė su šaliku. „Man tinka visi drabužiai, juk aš esu modelis. Tačiau geriausiai aš jaučiuosi su judesių nevaržančiais, patogiais drabužiais“, – šypsosi profesionalus modelis.

Parduotuvių „Denim Dream” šventinių įvaizdžių fotosesijoje Iglė ir Simonas vilkėjo „Guess”, „Calvin Klein“, „Denim Dream“, MAX&Co, „Pepe Jeans“, „Tom Tailor“ ir „Tommy Hilfiger“ prekės ženklų drabužiais ir aksesuarais.

Fotosesiją įamžino fotografas Robert Mishka. Iglės makiažu ir plaukais pasirūpino garsenybių pamėgta makiažo meistrė Greta Vireliūnaitė-Kalinauskienė. Fotosesijoje modelių įvaizdžiu pasirūpino stilistė Miglė Kazėnaitė. Stiliaus ekspertė įsitikinusi, kad sėkmingas kalėdinis įvaizdis – subtilus, šventiškai blizgantis. Jis būtinai turi būti pagardintas nedidele doze klasikinių kalėdinių prieskonių: aksomu, maloniomis odai audinių tekstūromis bei giliais raudonos, žalios ir nakties mėlynumo atspalviais.

„Parduotuvių „Denim Dream“ fotosesijos metu Iglė išbandė skirtingiems žiemos vakarėliams derančius įvaizdžius. Pietums su šeima – elegantiškos suknelės, pasivaikščiojimui mieste – spalva ir tekstūra šildančio puspalčio bei pudros rausvumo suknelės duetas, na, o šėlionėms su draugais tiks žavūs ir viliokliški kelnių deriniai“, – pasakoja stilistė. Beje, įsigyti patikusius drabužius galima ne tik „Denim Dream“ parduotuvėse, bet ir internetu – „DenimDream.lt“ puslapyje.

Vyrams šventiniu sezonu stilistė rekomenduoja atsipalaiduoti. Simono įvaizdyje klasikinę kostiuminę eilutę stilistė lengvai pagyvino kašmyro šaliu, o stambaus mezgimo pilkas džemperis puikiai derėjo su žaisminga kepure ir šiltu šaliku. „Kalėdos – jauki ir šviesi šventė, tad nevenkite ryškesnių spalvinių akcentų ir minkštų, audinių faktūrų“, – pataria M. Kazėnaitė.