Buvusi grupės "Kitokios" narė ir realybės šou dalyvė Oksana pristato naują dainą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-17 09:45

Buvusi grupės "Kitokios" narė ir realybės šou dalyvė Oksana pristato naują dainą

Oksana Šklėriūtė ir muziką mylintis bei kuriantis Mindaugas Šalkauskas pristato bendrą dainą ir vaizdo klipą, kuriame nori ištransliuoti žinutę visuomenei.

„Ilgą laiką muziką buvau pamiršusi, nors širdyje kirbėjo noras sukurti ką nors paprasto, bet aktualaus ir šilto. Kaip ir dauguma mūsų – užsisukau lyg mažas sraigtelis savo kasdienybėje ir pamiršau širdies balsą.

Šiai dienai mes visi labai įnikę į savo problemas, vis didėjantį gyvenimo tempą. Pamirštame vieni kitais džiaugtis realybėje, gyvai. Įlendame į savo telefonus, kompiuterius ir tik taip prisiliečiame prie tų, kurių ilgimės, kuriuos mylime ir su kuriais anksčiau bendravome kitaip – realybėje, o ne vis didėjančiame iliuzijų pasaulyje", - kalba O.Šklėriūtė, kuri yra buvusi grupės "Kitokios" narė, dalyvavusi realybės šou "2 barai".

Mergina įsitikinusI: dabar be galo daug netikrumo sukuriama šiuolaikinių technologijų pagalba. "Dažnai žmonės apsimeta ne tuo, kuo yra. Sukuria dirbtinę iliuziją gyvenimo, kuris yra jų gilioje pasąmonėje. Dažnai nuo to ir nukenčia visai nekalti žmonės. Laisvalaikis, pramogos, ramybės momentai jau retas atvejis, kad apsieitų be stiklo ekranėlių rankose“, - mintimis dalijasi O.Šklėriūtė.

„Pamenu laikus, kai buvo laidiniai telefonai. Kai vakarai prabėgdavo draugų kompanijoje su gitara ir ilgais pašnekesiais prie laužo gamtoje. Labai gaila, kad kuo toliau, tuo labiau mes pamirštame širdies muziką, kuri dažnai prašo sugroti tokiu ritmu, kad nepamiršti tikrų, neišgalvotų jausmų, žmonių“, - kolegei pritaria ir M. Šalkauskas.

„Džiaugiuosi, kad Mindaugas Šalkauskas ir aš labai paprastai radome išeitį, kaip parašyti paprastą, bet svarbią žinutę  naujai pristatytos dainos žodžiuose. Vaizdo klipe, kuris gimė ekspromtu, atsispindi plona linija tarp iliuzijos ir tikrovės. Viskas paprasta ir aišku. Nuotaikingą, ispaniško stiliaus aranžuotę kūrė Marijonas Breitmozeris, kuris sukūrė ir vaizdą „PROstudijos“ profesionalia įranga. Gitaros akordus dainoje įrašė puikiai visiems žinomos ilgametės grupės „Vairas“ gitaristas Juventas Radzys", - kalbėjo atlikėjai.

Tiek Oksana, tiek Mindaugas nori palinkėti visiems tikrumo, nuoširdumo ir gyventi, o ne egzistuoti.

 

 

Karšti pasiūlymai