„Husarų“ atlikėjai nusiaubė Lvovą: moterys pakviestos nebuvo, ne viskas gali pakliūti į viešumą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-21 12:53 Asmeninio archyvo nuotr.

„Husarų“ atlikėjai nusiaubė Lvovą: moterys pakviestos nebuvo, ne viskas gali pakliūti į viešumą

„Pasakysiu labai atvirai: kiekvienam vyrui rekomenduoju bent kartais pasikviesti draugus ir išvykti į kelionę be jokios moteriškos draugijos. Moterys, mes labai jūs mylime, jūs mums esate viskas, tačiau kartais labai gera pabūti ir be jūsų“, – pasakoja ką tik su kolega iš grupės „Husarai“ bei dar dviem draugais iš Lvovo (Ukraina) grįžęs atlikėjas Tomas Sinkevičius.

4 vyrai tiesiog mėgavosi kiekviena akimirka, kurią leido lietuvių vis dažniau lankomame Ukrainos mieste. „Lvovas turi kažkokią magiją. Pirmiausiai stebina miesto grožis ir žmonės. Tokio saugaus ir jaukaus miesto jau seniai nelankiau. Atrodo, eini gatve ir tau visi šypsosi“, – pasakojo grupės „Husarai“ lyderis.

Tiesa, lietuvių kelionė Lietuvoje prasidėjo su nuotykiais. Kadangi keliautojai į Lvovą skrido su trumpu persėdimu Kijeve, nepatogumų sukėlė tai, kad lėktuvas iš Vilniaus oro uosto į Kijevą vėlavo išskristi.

„Minučių persėdimui turėjome labai nedaug, jau svarstėme variantus, ką reikės daryti, jei teks likti Kijeve, bet viskas baigėsi gerai – mes laiku pasiekėme Lvovą“, – nuotykius prisiminė Tomas.

Iš viso „Husarų“ atlikėjai ir du grupės narių draugai kelionėje praleido 4 naktis. „Žinote, ne viskas gali pakliūti į viešumą, tačiau buvo labai smagu. Aplankėme ir kavines, ir restoranus, ir aludes ir, žinoma, naktinius bei striptizo klubus“, – šyptelėjo pašnekovas.

Tomas prisipažino, kad jis buvo tas, kuris išvykos metu praktiškai nemiegojo. „Ne visi prie mano tempų pripratę. Mes daug koncertuojame vakarais, naktimis, todėl man įprasta trumpai ilsėtis. Miegui Lvove skirdavau po 2 valandas per parą. Visą kitą laiką linksminausi: ir su kompanija, o kartą net ir vienas“, – atviravo T.Sinkevičius.

Beje, susiruošusiems aplankyti Lvovą Tomas ir pakeleiviai turi blogų žinių. Prieš kelionę lietuvius daug kas informavo, jog šis Ukrainos miestas itin pigus, net pateikė konkrečias lankytinų vietų bei maisto restoranuose kainas.

„Per kelis pastaruosius metus viskas pabrango dvigubai. Jei anksčiau sočiai pavalgyti ir atsigaivinti gėrimais būdavo galima už 5 eurus, dabar reikia skirti 10 eurų. Žinoma, mūsų, lietuvių, tokios kainos negąsdina. Tačiau vykstantys ten turėtų žinoti, kad viskas pabrangę“, – įspėjo T.Sinkevičius.

Beje, išvykos metu „Husarų“ narys Rimtautas Balevičius atšventė ir savo jubiliejų – vaikinui suėjo 25-eri. 

Atlikėjų įspūdžiai Lvove – nuotraukų galerijoje.

 

Karšti pasiūlymai