Hipių legenda Fantuzzi ir Jurgis Didžiulis įrodys jog meilė gali būti ginklas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-08-09 09:43 Asmeninio archyvo nuotr.

Hipių legenda Fantuzzi ir Jurgis Didžiulis įrodys jog meilė gali būti ginklas

Rugpjūčio 13 d. į Lietuvą atvyksta gyva hipių legenda Fantuzzi. Jis drauge su Jurgiu Didžiuliu menų fabriko „Loftas“ kiemo „LRT Opus terasoje“ sieks įrodyti, jog meilė yra galingiausias ginklas. Abu atlikėjai ne tik surengs interaktyvų pasirodymą, bet ir drauge įrašys naują kūrinį. 

Fantuzzi – unikali ir gan paslaptinga asmenybė. Tuo pačiu jis tarsi vaikščiojanti hipių enciklopedija. Fantuzzi yra dalyvavęs pirmuosiuose WoodstockRainbow GatheringsBurning Manfestivaliuose, Standing RockOccupy WallstreetAnti-Vietnam Protestir Earth Dayakcijose. Hipių klestėjimo laikotarpiu jis bendravo su tokiomis legendinėmis asmenybėmis, kaip Timothy Leary, Ram Daas, Bob Dylan ir Larry Harvey. Su savo įtraukiančių pasirodymų programa Fantuzzi jau spėjo išmaišyti visą pasaulį. Vizito į Lietuvą metu jis drauge su muzikantu ir kūrybingu aktyvistu Jurgiu Didžiuliu pakvies visus į interaktyvų pasirodymą dedikuotą meilei – galingiausiam ginklui, kuris gali pakeisti pasaulį. 

„Su Fantuzzi susipažinau Rainbow Gatheringfestivalyje, kuriame jis buvo viena pagrindinių tokio pasaulinio reiškinio figūrų. Fantuzzi skleidžia žinią, jog tikėjimas ir meile gali pakeisti pasaulį, jeigu mes šiais įrankiais naudosimės tikslingai. Apie tai, jog meilės galia gali transformuoti bendrumenes ir visuomenę, Fantuzzi jau skaitė pranešimus  TEDx Vilniusir Burning Manfestivalyje. Taigi mūsų naujas kūrinys – Love Warrioryra mūsų kryptingo bendradarbiavimo rezultatas. Ši daina jau sėkmingai suskambėjo Burning Manfestivalyje, tad dabar pateiksime ją ir dar platesniam klausytojų ratui“, – pasakoja atlikėjas Jurgis Didžiulis.

Jurgis Didžiulis tikina, kad neo hipizmas šiuo metu yra pasaulinė tendencija ne tik tarp žmoniu, kurie ieško alternatyvių pramogų ir transformacinių potyrių, bet ir verslo pasaulyje, kur suvokiama, kad humaniškumas ir sveika kultūra yra būtinos sąlygos sveikam verslui augti.

Nenuosekliai maišydamas savo aistrą muzikai ir socialiniams reiškiniams Jurgis Didžiulis įrodo, kad menininkas gali daug daugiau nei tik linksminti; jis gali transformuoti, šviesti ir įkvėpti. Spalvinga Jurgio Didžiulio asmenybė leidžia jam lengvai transliuoti formatus ir pateikti juos skirtingoms audotorijims, nuo tūkstantinės publikos arenose, valdžios atstovų iki vaikų. Būtent todėl Jurgiui Didžiuliui ir kilo mintis į Lietuvą pakviesti gyvą hipių legendą Fantuzzi ir drauge su juo surengti idėjas keičiantį pasirodymą bei įrašyti kūrinį. 

 

Karšti pasiūlymai